Zamknij
REKLAMA

Wszyscy jesteśmy w sieci

09:58, 26.03.2020 | materiały partnera

Internet stał się rzeczą, bez której ciężko jest obecnie wyobrazić sobie naszą przyszłość. Zawładnął on wieloma dziedzinami życia, handlu i usług. Jego obecność jest widoczna na każdym kroku. Dzięki niemu możemy stanie realizować całą masę aktywności, z których trzydzieści lat temu nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy. W obecnych czasach obecność w nim generuje biliony złotych dochodu i ten trend zapewne się utrzyma, dopóki człowiek nie wymyśli czegoś nowego.

1. Symetria lub asymetria – wady i zalety

2. Wybieramy to, co najlepsze dla nas

3. Korzyści, które zyskamy

Symetria lub asymetria – wady i zalety

Umiejętność korzystania z sieci stała się jedną z podstawowych umiejętności społeczeństw stechnicyzowanych. Możemy obecnie korzystać z dwóch rodzajów internetu, dostarczanych przez różnych operatorów na całym świecie. Mamy więc internet symetryczny oraz internet asymetryczny. Różnią się one między sobą w dość zasadniczy sposób – asymetryczny polega na tym, że prędkość pobierania danych jest o wiele szybsza od prędkości ich wysyłania. W przypadku internetu symetrycznego ten problem nie istnieje – tutaj te prędkości są praktycznie identyczne.

Wybieramy to, co najlepsze dla nas

Internet asymetryczny to popularna opcja, którą możemy nabyć u wszystkich operatorów sieci internetowych. Charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, dobrą jakością, jest także możliwość zmiany jego zakresów, w trakcie trwania usługi, gdy, np. zorientujemy się, że potrzebne są nam nieco inne parametry łącza. Wolność w ilości przesyłanych danych jest także bardzo istotna. Operatorzy z zasady konfigurują nam łącze od A do Z. Jego obsługa i realizowanie innych zadań leży także po ich stronie. My zaś możemy spokojnie korzystać z tej usługi bez względu na porę dnia czy nocy.

Korzyści, które zyskamy

Korzystając z rozwiązań proponowanych przez Netię zyskujemy dostęp do drugiej, pod względem wielkości, sieci światłowodowej w kraju, obsługa naszego łącza sieciowego (faktury, linia, obsługa, sprzęt, etc.) odbywa się w całości w siedzibie naszej firmy lub przedsiębiorstwa. Dzięki współpracy z nimi możemy także korzystać z całego wachlarza rozwiązań dostępowych. Takie postępowanie oraz indywidualne podejście do każdego kontrahenta pozwala nam liczyć na to, że otrzymamy usługę z najwyższej półki. Czas usług jednorodnych minął bezpowrotnie – obecnie dobra usługa, taka jak internet asymetryczny, musi być dopasowana do potrzeb konkretnych klientów. To daje szansę na szybszy rozwój oraz zdecydowanie większy zysk – w niedalekiej przyszłości.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone