Zamknij
REKLAMA

Jak wynająć jacht w Chorwacji? - GlobeSailor

08:19, 19.03.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Chorwacja to wspaniałe miejsce do żeglowania. Krystalicznie czysta woda z krajobrazem wysp i relaksującym, śródziemnomorskim klimatem przyciąga turystów spragnionych morskich wrażeń. Do tej egzotycznej przygody zachęca także możliwość wynajmu różnorodnych jachtów. Z serwisem takim jak GlobeSailor, znalezienie idealnej łodzi w dogodnym terminie i lokalizacji nigdy wcześniej nie było tak proste.

Żeglarstwo w Chorwacji jest jednym z podstawowych środków komunikacji. Doskonale rozwinięta infrastruktura portowa z ponad 60 przystaniami na samym wybrzeżu i wieloma marinami sezonowymi, tworzą idealne warunki do wypoczynku na czystym i przejrzystym morzu.

Czarter jachtów w Chorwacji

Popularność żeglarstwa w tym regionie sprawia, że sektor usług związanych z wynajmem jachtów jest bardzo rozwinięty. Można skorzystać z takiej oferty na miejscu, jednak wiąże się to z mniejszym wyborem łodzi i ograniczonym zakresem cen. O wynajmie jachtu warto pomyśleć jeszcze przed wyjazdem. Serwis taki jak GlobeSailor umożliwia czarter łodzi online. Znajduje się tam bogata baza jednostek, co ułatwia wybór najlepszej oferty i ceny (często promocyjnej).

Jak wynająć jacht w Chorwacji?

Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow-chorwacja-d265.html i wybrać opcje, które Cię interesują, czyli datę, ilość osób, rodzaj łodzi, zakres cenowy, a nawet wyposażenie jachtu. Gdy już znajdziesz odpowiednią łódź, wyślij formularz zgłoszeniowy, przesyłany bezpośrednio do wybranej przez Ciebie jednostki. W odpowiedzi otrzymasz wycenę konkretnego jachtu. Łódź można też zarezerwować, realizując przedpłatę.

Ile kosztuje wynajem jachtów w Chorwacji?

Cena czarteru jachtu zależy od rodzaju wybranej łodzi oraz od terminu, w jakim jest rezerwowana. W sezonie letnim, czyli lipiec i sierpień koszty są najwyższe. Ceny za zwykłą łódź dwukadłubową zaczynają się od 1500 € i są coraz wyższe, w zależności od typu jachtu czy jego standardu. Najkorzystniejsze cenowo są miesiące poza sezonem, czyli kwiecień-maj oraz październik-listopad, gdzie za tę samą łódź można zapłacić nawet o połowę mniej.

Dlaczego warto wynająć łódź w Chorwacji?

Bliskość Chorwacji sprawia, że region ten utrzymuje się w czołówce miejsc najczęściej odwiedzanych przez Polaków. Jednak, zamiast wybrać klasyczne zwiedzanie i odpoczynek na zatłoczonej plaży, wielu ludzi woli spędzić czas w bardziej ekscytujący sposób. Chorwacja nadaje się do tego idealnie. Liczne udogodnienia dla żeglarzy, mnóstwo wysp z nienaruszoną przez człowieka naturą, możliwość dotarcia do niedostępnych dla wielu zakątków czy sprawdzenia swoich żeglarskich umiejętności to tylko niektóre korzyści płynące z wypoczynku na jachcie w tej części Europy.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA