Zamknij
REKLAMA

Projektowanie i wyposażanie sklepów

14:21, 22.11.2021 | materiały partnera

Otwarcie sklepu należy do mozolnych procesów, gdzie trzeba zadbać o wiele aspektów. Najlepiej byłoby mieć przygotowany projekt, tak by móc już jedynie zabrać się za wyposażanie sklepu.

Kompleksowe wyposażenie sklepów

Kompleksowe wyposażenie sklepów znajdziemy w tymże miejscu www.keulen.com.pl w firmie Van Keulen. Zanim jednak weźmiemy się za kupowanie wyposażenia sklepu, dobrze byłoby wziąć się za zaaranżowanie wnętrza. Aby powierzchnia była funkcjonalna zarówno dla klientów, jak i pracowników trzeba zaprojektować wnętrza w sposób jak najbardziej optymalny. Przestrzeń sklepowa i jej projektowanie wymaga szczególnego skupienia oraz wiedzy. Projekty sklepów spożywczych także wykonuje firma Van Keulen, co powoduje, że jej usługi są kompleksowe. Współpracując z wieloma producentami w zakresie także mebli chłodniczych, klienci mają duży wybór, również jeśli chodzi o używane meble chłodnicze do sklepów mięsnych, spożywczych lub restauracji.

Meble sklepowe

Wyposażenie sklepów winno być skrojone do potrzeb klienta i tak jest, jako, że nad każdym zleceniem pracuje sztab doświadczonych projektantów. Najlepiej by wybór mebli, w tym regały sklepowe, stoły ekspozycyjne, gondole sklepowe, regały metalowe, szafy chłodnicze, regały chłodnicze, boksy kasowe pozostawić projektantom. Dzięki nim każdy centymetr powierzchni będzie wykorzystany w najbardziej optymalny sposób. Korzystając z ich pomocy wzięty pod uwagę zostanie układ sklepu, sterowanie ruchem klientów oraz odpowiednie wyposażenie sklepowe. Bierzmy pod uwagę, że inaczej wygląda wyposażenie sklepów spożywczych w porównaniu ze sklepem na przykład odzieżowym, czy narzędziowym. Oferowane systemy półek sklepowych mają bez porównania dłuższą żywotność od niewiele tańszych odpowiedników.

Regały sklepowe

Regały sklepowe pomagają w uzupełnianiu wyposażenia sklepu, jako, że możemy wybrać regały na warzywa i owoce, regał na alkohol czy regał na pieczywo, który to możemy ustawić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. W firmie Van Keulen do wyboru mamy:

- regały sklepowe Wire System

- regały sklepowe Wire-C System z cokołem

- regały sklepowe Unisystem

- regały sklepowe SBM System.

Przygotowanie poprawnego projektu przestrzeni sklepowej, jak i zaaranżowanie sklepu dla wielu z nas może okazać się niezwykle trudne. Na szczęście mamy do wykorzystania projekty takich firm, jak Van Keulen, która gwarantuje usługi na najwyższym poziomie, tak samo jak produkty, akcesoria, meble i urządzenia. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%