Zamknij
REKLAMA

Alkomaty najwyższej klasy. Nie pozwól się zaskoczyć na drodze

09:14, 08.09.2021 | materiały partnera

Alkomaty mają za zadanie mierzyć stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Zwykle kojarzą się z kontrolami policji na drodze, coraz częściej jednak Polacy decydują się też na zakup prywatnego urządzenia. 

Precyzyjny alkomat uchroni Cię przed wejściem do samochodu dzień po dobrej zabawie, jeśli zawartość alkoholu w Twoim organizmie jest zbyt wysoka. Przydać Ci się może również w firmie, by upewnić się, że Twoi pracownicy są zdolni do pracy.

Najlepsze alkomaty - sprawdź zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu

Wiele osób dzień po dobrej imprezie decyduje się na wejście do samochodu, bez sprawdzenia zawartości alkoholu w swoim organizmie. Taka sytuacja może doprowadzić do tragedii, a bardzo łatwo jej uniknąć  - wystarczy kupić alkomat do użytku osobistego. Bogatą ofertę znaleźć można na stronie https://elektromaniacy.pl/pl/menu/alkomaty-224.html

Profesjonalny alkomat elektrochemiczny

Wszystkie modele wyposażone są w sensor elektrochemiczny, który gwarantuje dokładność pomiaru. Wśród dostępnych produktów znajdują się zarówno alkomaty policyjne (profesjonalne, używane nie tylko przez służby, ale też np. do kontroli trzeźwości pracowników w miejscu pracy), jak i alkomaty osobiste (do użytku własnego). 

Wysokiej jakości sprzęty elektroniczne

Osoby prowadzące firmy i lubiące nowinki technologiczne wiedzą, jak wiele przydatnych sprzętów w ostatnim czasie trafia na rynek. Większość urządzeń stworzonych została do ułatwiania nam pracy lub dostarczania rozrywki. Przeanalizuj potrzeby swojej działalności i wybierz produkt, który spełni Twoje wymagania.

Liczniki osób

Przedsiębiorcy, którym zależy na wizytach klientów lub odwiedzinach osób zainteresowanych ich działalnością, powinni przemyśleć zakup elektronicznego systemu zliczającego ludzi. Wiele profesjonalnych urządzeń znaleźć można w tej ofercie: https://elektromaniacy.pl/pl/menu/liczniki-osob-369.html

Dokładność pomiarów wpłynąć może na działanie firmy. Licznik pozwoli np. wyodrębnić godziny szczytu lub sprawdzić skuteczność akcji marketingowych. Dzięki niemu można łatwo optymalizować koszta zatrudnienia pracowników i ich grafiki.

Termowizory

Dla osób działających w przemyśle lub branży energetycznej polecane są natomiast profesjonalne termowizory obserwacyjne. Kupić je można na stronie https://epasjonaci.pl/pl/menu/termowizory-obserwacyjne-425.html

Gdy obiekt wydzielający ciepło pojawi się w okularze termowizora, wyróżnia się swoim kolorem od reszty otoczenia. Dzięki temu można go dokładnie zlokalizować nawet w trudnych warunkach, gdzie widoczność ogranicza wiele elementów. Bogata oferta termowizorów dostępna jest też tutaj: https://epasjonaci.pl/pl/menu/termowizory-516.html.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%