Zamknij
REKLAMA

Medale okolicznościowe i pinsy na wyjątkowe uroczystości

00:00, 31.08.2021 | materiały partnera

W wielu dziedzinach życia społecznego, publicznego, ale i w życiu firm, i instytucji zdarzają się takie okazje, które uzasadniają organizację hucznych uroczystości. W parze z nimi może iść odznaczanie uczestników przypinkami metalowymi, a nawet wręczanie im medali okolicznościowych robionych na zamówienie.

Rocznice i ważne wydarzenia firmowe

Jednym z wielu rodzajów uroczystości, podczas których wykorzystywane są medale okolicznościowe na zamówienie, mające odpowiedni napis, grafikę czy nawet kształt krążka, mogą być imprezy firmowe. Wszelkiego rodzaju jubileusze, np. działalności marki na rynku czy pracy zatrudnionych, to okazje, by zrobić przyjęcie, podczas którego można docenić pracowników, którzy wyjątkowo angażują się w wykonywanie swoich obowiązków, a tym samym w rozwój całego przedsiębiorstwa. 

Firmowe rocznice to doskonała sposobność do tego, by nagrodzić zatrudnionych, którzy poświęcają dużo sił i czasu na realizację swoich zadań, a elementem wyróżniającym mogą być medale lub przypinki metalowe na zamówienie, które są może mniej cenne, ale równie dobrze pozwalają zaakcentowanie szczególnego wkładu pracownika w działalność przedsiębiorstwa.

Wydarzenia rocznicowe

Zjazd absolwentów to okazja do wspomnień, długich rozmów i wymiany doświadczeń. Z kolei na konferencjach branżowych można porozmawiać z innymi przedstawicielami tych samych dziedzin o swoich praktykach, spostrzeżeniach czy unikalnych umiejętnościach. Na koniec takich imprez można wręczać gościom pamiątkowe gadżety, wśród których swoje miejsce znajdą pinsy okolicznościowe, czyli przypinki do odzieży, które mogą zamówić organizatorzy tego rodzaju wydarzeń.

Imprezy sportowe

To właściwie naturalne, że medale odlewane są podstawową nagrodą, o jaką walczą sportowcy. Uczestnicy wszelkiego rodzaju rozgrywek starają się być najlepsi w swojej dziedzinie. Na zawodników czekają medale – złote, srebrne czy brązowe, ale może być i tak, że wiele osób zostanie odznaczonych w podobny sposób, o ile organizatorzy zamówią krążki o charakterze okolicznościowym. 

Nawet podczas amatorskich konkursów i zawodów mają one rację bytu, choć są bardziej elementem pamiątkowym niż realnym wyróżnieniem. W ramach nagrody pocieszenia można wykorzystać przypinki metalowe, które będą też dobrą pamiątką. 

Medale dla społeczników

Podczas imprez charytatywnych, wszelkich licytacji i gal można zdecydować się na uhonorowanie medalami osób, które są hojne i bezinteresownie pomagają. Taki krążek to dowód wdzięczności za ich postawę. 

Uroczystości państwowe

Odznaczenia okolicznościowe znajdują zastosowanie również w czasie uroczystości państwowych. Tego rodzaju medale i pinsy można wręczać zasłużonym działaczom czy politykom. Wszelkie podniosłe wydarzenia także są ku temu znakomitą okazją. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%