Zamknij
REKLAMA

Jak przyspieszyć metabolizm?

00.00, 16.09.2022 materiał partnera
Pixabay

Zwiększenie przemiany materii to jeden ze sposobów na szybszą redukcję tkanki tłuszczowej i utratę zbędnych kilogramów. W internecie znajdziesz mnóstwo porad i specjalnych specyfików, które mają być rozwiązaniem problemu. Wiele z nich jest jednak niebezpiecznych dla zdrowia. Jeżeli chcesz mądrze przyspieszyć metabolizm, równocześnie dbając o zdrowie organizmu, zainteresuj się treningiem EMS.

Czym jest EMS?

Trening EMS (ang. EMS training) polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń fizycznych w specjalnym kombinezonie, do którego podpięte są elektrody. Dzięki nim możliwa jest elektrostymulacja mięśni, która zwiększa wydajność i efekty aktywności. W ciągu 20 minut treningu EMS osiągniesz takie rezultaty, jak podczas 180 minut tradycyjnego treningu! To wspaniałe wsparcie, jeżeli zależy Ci na zwiększeniu metabolizmu, poprawie sylwetki, rozpoczęciu aktywności fizycznej, a przede wszystkim - na szybkich rezultatach. I to wszystko z dbałością o zdrowie.

Czy to coś dla mnie?

Najlepszym sposobem, aby przekonać się, czy to rozwiązanie dla Ciebie, będzie po prostu spróbować. Najlepiej pod okiem najlepszych, czyli trenerów BodyTec20+. To lider w branży treningów EMS - działają na polskim rynku od ponad 7 lat. Posiadają placówki w sześciu miastach, własną akademię i certyfikowanych trenerów. Podchodzą indywidualnie do każdego przypadku - decydując się na członkostwo możesz wybrać ofertę dopasowaną do własnych potrzeb. Otrzymasz też indywidualny, autorski plan treningowy oraz wsparcie trenera personalnego przez cały czas trwania sesji.

Oszczędność czasu i wygoda

Nie martw się, że rozpoczynając przygodę z aktywnością fizyczną, stracisz czas. Trenując z BodyTec20+ wybierasz dogodną porę sesji, ale przede wszystkim minimalizujesz tygodniowy czas aktywności. Standardowy wymiar treningu to 20 minut 2 razy w tygodniu. Dzięki wykorzystaniu metody EMS jest to niesamowicie wydajny czas. Co więcej - przed każdą sesją wybierasz dogodną lokalizację, nie jesteś więc przywiązany do konkretnej siłowni. Z BodyTec20+ możesz ćwiczyć w ponad 20 placówkach w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Częstochowie i Pabianicach.

Nie tylko trening

Członkostwo w BodyTec20+ to nie tylko możliwość treningu. Do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania sesji pozostaje trener personalny, który czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń. Każdy z nich jest odpowiednio przeszkolony i posiada certyfikat BodyTec20+. Do dyspozycji każdego członka społeczności są także dietetycy, którzy pomagają ustalić zdrowy i bezpieczny plan żywieniowy, np. dietę redukcyjną. Na zajęcia nie musisz przynosić własnego stroju - dostajesz specjalny kombinezon, do którego przypinane są elektrody. Nie musisz się martwić - trening EMS jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. A jego rezultatem jest szybsza utrata wagi, brzucha, boczków oraz przyspieszenie metabolizmu.

Spróbuj sam!

BodyTec20+ przygotowało dla nowych klientów specjalny trening próbny. Jeżeli zaciekawił Cię trening EMS, wejdź na: https://bodytec20.pl/ i umów się na bezpłatną, 12-minutową sesję z trenerem personalnym. Możesz to zrobić w każdej chwili - strój, ręcznik oraz wodę otrzymasz na miejscu.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%