Zamknij
REKLAMA

Fryzura ślubna dla Panny Młodej

00:00, 11.06.2022 | materiał partnera

Wiosna i lato to miesiące, w których pary najczęściej decydują się zawrzeć małżeństwo. Mają nadzieję, że ten dzień zachowa się w ich pamięci przynosząc jedynie miłe wspomnienia. Jedną z rzeczy, o które musi zadbać panna młoda to fryzura. Jaką wybrać w tym roku? Podpowiadamy!

Przedziałek na środku głowy - trendy

Wiele kobiet wybierając fryzurę ślubną decyduje się na prostą i naturalną stylizację. Jedną z takich propozycji jest zrobienie przedziałka na środku głowy. Włosy w zależności od preferencji klientki mogą być perfekcyjnie wyprostowane, elegancko pokręcone lub delikatnie zakręcone. Dla większej ozdoby fryzurę można uzupełnić spinkami, żywymi bądź sztucznymi kwiatami. Dobrym dodatkiem może być również bardziej wystawny welon, który będzie stanowił idealne dopełnienie sukni ślubnej w stylu minimalistycznym.

Więcej inspiracji znajdziesz w artykule: https://lovelywedding.pl/fryzura-slubna

Elegancki kucyk - propozycja w stylu Hollywood !

Kucyk kojarzy się z luźną fryzurą, w którą kobiety chętnie sczepiają włosy podczas codziennych obowiązków. Co zatem może mieć wspólnego ze swoją elegancką wersją, która staje się coraz większym trendem w upięciach ślubnych? To propozycja, która będzie idealnym rozwiązaniem dla osób z niewielką ilością włosów. Dzięki tapirowaniu i uniesieniu ich u nasady nabierają objętości co daje wrażenie pełniejszej fryzury.

Planujesz wesele? Odwiedź LovelyWedding.pl i dowiedz się więcej o organizacji tej uroczystości!

Niski, gładki lub taki z pofalowanych włosów to propozycje, z których każda panna młoda może sobie wybrać taką, która będzie idealnie pasować do jej stylizacji ślubnej. Taka fryzura będzie pasować do prostych sukienek np. typu greckiego. Podobnie, jak kucyk doczepiany na co dzień, tak i ten elegancki jest wygodną formą i zarazem bardzo elegancką fryzurą okolicznościową.

Kok w stylu francuskim

Są też panny młode, które przy wyborze fryzury ślubnej cenią sobie elegancję i styl. Przykładem takiego upięcia jest kok. To najbardziej klasyczna forma, którą od lat powielają kolejne pokolenia kobiet planujących małżeństwo.

Taką propozycją jest kok francuski, który w sezonie 2022 robi wśród klientek prawdziwą furorę. Idealnie sprawdzi się w połączeniu z bogatymi i wystawnymi sukniami typu księżniczka. To fryzura wymagająca pracy, ale dobra stylistka z doświadczeniem powinna poradzić sobie z tym zadaniem bez żadnego problemu.

Ważną rzeczą przy tworzeniu tego typu upięcia jest mocne utrwalenie i zabezpieczenie koka przed ewentualnym zepsuciem. Są ona tak bardzo delikatne, że całonocna zabawa mogłaby popsuć cały efekt, o który próbowała zadbać fryzjerka.

Osoby o cienkich włosach mogą skorzystać ze specjalnego wypełniacza do koka, który nada objętości tym kobietom, które natura pozbawiła dużej ilości włosów.

Dzięki odsłoniętej szyi panna młoda może sobie pozwolić na stylową biżuterię, bądź wersję sukienki z głębiej wyciętymi plecami.

Fryzura ślubna w stylu boho

Styl boho z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie narzeczonych, którzy decydują się właśnie według jego zasad zorganizować przyjęcie. Wiąże się on z romantyzmem i naturą. W tym przypadku panna młoda powinna zdecydować się na delikatnie zmierzwione włosy, warkocze, upięcia messy hair lub fale romantycznie układane wiatrem. Oczywiście jest to tylko złudzenie, bo każda z tych fryzur wymaga długotrwałej stylizacji w salonie fryzjerskim. Dowiedz się więcej o stylu boho z artykułu: https://lovelywedding.pl/styl-boho-wesele

Idealnymi dodatkami w stylu boho będą kwiaty, pióra, koraliki, przepaski, wianki, wsuwki, opaski oraz różnorodne spinki. Jedynym minusem, który może zniechęcać wiele kobiet ceniących tradycję jest fakt, że welon może w tym zestawieniu wyglądać bardzo niekorzystnie.

W takim stylu łatwo wyczarować również fryzurę dla kobiet noszących na co dzień krótkie włosy. Pomocna może okazać się duża i elegancka spinka wpięta po jednej stronie głowy. Takie asymetryczne upięcie jest jednym z hitów tegorocznego sezonu ślubnego.

Podejmując ostateczną decyzję dotyczącą wyboru fryzury ślubnej panna młoda powinna przede wszystkim kierować się swoją wygodą i dobrym samopoczuciem. W końcu dzień ślubu to jeden z najważniejszych w jej życiu. Dlatego wszystko musi wyglądać perfekcyjnie również fryzura ślubna.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%