Zamknij
REKLAMA

Co to jest archery tag?

11:26, 08.06.2022 | materiał partnera

Archery Tag to gra zręcznościowa, która jest inspirowana łucznictwem sportowym. Połączona z popularną zabawą w dwa ognie daje niesamowitą zabawę i mnóstwo sportowej rywalizacji. Strzały stosowane do gry mają miękkie zakończenia, dzięki czemu uczestnicy rozgrywki nie zrobią sobie krzywdy. Podczas zabawy można poczuć się jak prawdziwy łucznik, a dodatkowo mamy zapewnione maksymalne bezpieczeństwo.

Jakiego sprzętu używamy do Archery Tag?

Podstawą gry są łuki i strzały, które umożliwiają trafianie do celu. Strzały mogą występować w dwóch wariantach: pacynki, które mają płaską końcówkę oraz promień wykonany z włókna węglowego, oraz szybkie, które osiągają większą prędkość podczas lotu. Pierwsze z nich najczęściej używane są przez dzieci, ponieważ zapewniają bezpieczną zabawę. Druga opcja zadowoli fanów sportów wyczynowych, którzy cenią sobie rosnący poziom adrenaliny. Tego rodzaju sprzęt musi posiadać orzeczenia techniczne oraz certyfikaty, które dopuszczają jego użytkowanie. Chodzi tu przede wszystkim o bezpieczeństwo graczy.

Drugim istotnym elementem rozgrywki są łuki. Te, które są przeznaczone do Archery Tag są przeznaczone zarówno dla prawo, jak i leworęcznych osób. Oprócz tego, że są bardzo wytrzymałe, posiadają też dużą elastyczność, dzięki czemu korzystanie z nich jest łatwe i komfortowe. Ich budowa jest bardzo prosta i jednoczęściowa, aby maksymalnie ułatwiać graczom zadanie. W zależności od wieku, wzrostu i wagi będziemy wybierać różną siłę naciągu. Oprócz wyżej wymienionego ekwipunku wszyscy gracze powinni mieć również tarcze, ochraniacze oraz maski, które są obowiązkowym elementem rozgrywki. Więcej informacji na temat gry oraz sprzętu sportowego można znaleźć na stronie internetowej https://gungan.pl/48-archery-tag.

Dlaczego warto spróbować swoich sił w Archery Tag?

Gra jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego. Doskonale sprawdza się również dla wszystkich fanów adrenaliny i sportowej rywalizacji. Zabawa wcale nie wymaga od uczestników wysoko rozwiniętej kondycji fizycznej ani umiejętności technicznych. Mamy się przede wszystkim dobrze bawić i integrować, miło spędzając razem czas. Rozgrywka jest w pełni bezpieczna, dzięki doskonale dobranemu ekwipunkowi. Cały sprzęt, z którego korzystamy, jest symulacją prawdziwych łuków i strzał dla profesjonalnych zawodników. Nie ma ryzyka, że któryś z graczy zrobi sobie krzywdę lub co gorsze — komuś innemu.

Taka atrakcja jest idealnym rozwiązaniem na event firmowy, szczególnie gdy jego celem jest integracja pracowników i pokazanie im zdrowej, sportowej rywalizacji. Można wykorzystać grę również jako główny punkt wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Zabawa będzie niezapomniana i pełna emocji, a twarze wszystkich uczestników pozostaną uśmiechnięte i zadowolone. Aby zarezerwować możliwość skorzystania z Archery Tag, wystarczy skontaktować się z punktem, który organizuje rozgrywki i zapisać swoją drużynę na konkretny dzień.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%