Agencja artystyczna Eskander zaprasza na niezapomniane koncerty ikony polskiej muzyki. Agnieszka Chylińska w ramach letniej platynowej trasy odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów dobrej muzyki.
„Jest nas więcej” to pierwszy taki koncert Agnieszki Chylińskiej w jej solowej karierze i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkie muzyczne oblicza artystki. Wyrusz w muzyczną podróż przez największe hity, utwory sprzed lat w zupełnie nowych aranżacjach i współczesne przeboje. Poczuj, jak bardzo różnorodna jest muzyka Agnieszki Chylińskiej, a jak silne są jej stałe, nieodłączne elementy - charyzma, niepohamowane prawdziwe emocje i ogromny talent. Słowem, to Agnieszka Chylińska w jej muzycznym kalejdoskopie. I najlepsza forma uczczenia z fanami odbioru Platynowej Płyty.
Koncert odbędzie się 16 września o godz. 20:00 w Amfiteatrze Kumowa Dolina przy ul. Podgórze 47: kup bilet tutaj.
KONTAKT:
tel. 77 441 05 33
e-mail: [email protected]
Źródło informacji: Eskander
W Gorlicach rusza pierwsza w powiecie klasa wojskowa! B
Ale wojsko to nie generałowie Szanowny Panie. Wojsko obecnie to głównie szeregowi i podoficerowie bo to Oni stanowią o sile Armii. Generałów nie trzeba wielu ale mądrych i o umyśle stratega aby umiejętnie kierowali żołnierzami w razie potrzeby
Maro do Józeffa
11:29, 2025-05-09
W Gorlicach rusza pierwsza w powiecie klasa wojskowa! B
Będą nowi pracownicy żabki w Gorlicach, bo cóż oni będą robić, nie zostaną generałami. Naiwne pokolenie młodych ludzi.
Józeff
11:21, 2025-05-09
W Gorlicach rusza pierwsza w powiecie klasa wojskowa! B
....szkolenie zakończy się 50godzinnym obozem ???a dla czego nie 50 dniowym ?/
ja
11:13, 2025-05-09
W Gorlicach rusza pierwsza w powiecie klasa wojskowa! B
W latach 90tych likwidowano jednostki wojskowe, zostawiając tylko wojska ekspedycyjne na potrzeby nowego sojusznika. W 2008 bodajże roku zlikwidowano służbę zasadniczą a teraz na gwałt próbuje się odbudować potencjał obronny Polski. Niestety jest to proces długotrwały a i młodzi się bardzo nie garną do tego,, leżenia na wyrkach i czekania na michę" baranie,,SrAro". Dziś trzon wojska to 40sto latkowie i wzwyż. Dobrze, że Macierewicz stworzył WOT to jego żołnierze odciążyli ,, operacyjnych" na wielu odcinkach
Maro
10:41, 2025-05-09