Zamknij

Jaki bukmacher oferuje korzystne bonusy powitalne?

09:08, 13.03.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 09:08, 13.03.2023

Bukmacherzy internetowi nieustannie prześcigają się w oferowaniu swoim użytkownikom atrakcyjnych promocji i warunków działania. Do najpopularniejszych bonusów należą bonusy powitalne, które - jak sama ich nazwa wskazuje - adresowane są do osób zakładających konto. Na jakie prezenty powitalne można liczyć? Na co zwrócić uwagę podczas zakładania konta i obstawiania pierwszego zakładu? Jaki bukmacher oferuje korzystne bonusy powitalne?

1. Rodzaje bonusów powitalnych

2. Czy warto korzystać z bonusów?

3. Bonusy od depozytu

4. Bonusy cashback

Bonusy powitalne stanowią niewątpliwą korzyść dla osób korzystających z usług bukmacherów, jednak nie sposób zaprzeczyć, że są także narzędziem marketingowym dla serwisów. Właśnie dlatego zmieniają się z czasem. Obecnie jednym z najciekawszych jest bonus Etoto, który jest bonusem bez obrotu. Więcej szczegółów na stronie: https://www.etoto.pl/promocje.

Rodzaje bonusów powitalnych

Już powyższe zdanie sugeruje, że istnieje kilka typów bonusów powitalnych. Wyróżniamy:

  • bonusy bukmacherskie od depozytu,
  • bonusy bukmacherskie od obrotu,
  • bonusy bukmacherskie typu cashback.

Każdy z nich ma swoje zalety i wady - wszystko zależy od tego, jak chcemy je wykorzystywać.

Czy warto korzystać z bonusów?

Zdecydowanie warto wykorzystać potencjał, jaki dają bonusy powitalne. To opcja, która sprawdzi się i w przypadku zaawansowanych i przy początkujących typerach. Zyskują oni dzięki temu większe bezpieczeństwo i margines błędu, co może być bezcenne na starcie przygody z obstawianiem wyników.

Obecnie największą popularnością cieszą się bonusy związane z założeniem konta oraz wpłaceniem depozytu polegające na dopisaniu do konta dodatkowych środków. Warunkiem jest jedynie wykorzystanie tego bonusu w określonym czasie. Istnieją także tzw. zakłady bez ryzyka, dzięki którym gracz otrzymuje zwrot pieniędzy za pierwszy źle wytypowany zakład lub ma możliwość dokonania zakładu darmowego. Mniej popularne, ale nadal praktykowane są bonusy otrzymywane w trakcie gry, pobudzające gracza do aktywności.

Bonusy od depozytu

Bonusy od depozytu są ściśle powiązane z zasileniem konta pierwszą wpłatą. Wysokość gratyfikacji jest uzależniona od wpłacanej kwoty - im większa wartość transakcji, tym większy bonus od bukmachera. Warto sprawdzić dokładnie ofertę bukmacherów, gdyż ta wartość procentowa może się wahać od ok. 50% do nawet 200%. Różne są także warunki promocji. Bukmacher może oczekiwać spełnienia wymogu minimalnego obrotu, minimalnego kursu całkowitego kuponu lub wskazać dopuszczalne rodzaje zakładów. Na ogół bukmacher nie reguluje, w ilu zakładach te wymogi trzeba spełnić - większą rolę odgrywa tu czas.

Zdarza się natomiast, że atrakcyjna promocja bukmacherska pozwala skorzystać z bonusu bez wymogu obrotu. Taką właśnie promocję mieliśmy na myśli, mówiąc o bonusach Etoto.

Bonusy cashback

Część bukmacherów proponuje graczom korzystanie z tzw. zakładu bez ryzyka - cashbacku. Polega on na tym, że - w przypadku niepowodzenia w obstawieniu danego wyniku - stawka zostanie zwrócona na konto gracza. Warunkiem jest dokonanie pierwszej wpłaty w określonym czasie, a czasami również wybór wydarzenia z listy oferowanej przez bukmachera.

Promocja cashback jest niezwykle atrakcyjna dla nowych graczy, który stawiają pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich. Może być jednak bardzo kuszący również wtedy, gdy zechcesz postawić zakład niejednoznaczny, ryzykowny czy mało popularny. Nie musisz obawiać się, że środki przepadną, a odniesiona korzyść może być znacząca.

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%