Zamknij
REKLAMA

Bielizna od polskich producentów - gdzie zaopatrzyć sklep?

09.09, 12.01.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 09.09, 12.01.2023

Internetowy sklep z bielizną może być interesującym pomysłem na własną działalność. Wiele osób nie przepada za kupowaniem tego typu odzieży w galeriach handlowych czy miejscach, gdzie licznie przebywają ludzie. Dlatego sięgają po komfortowy sposób zakupów – przez Internet, gdzie o każdej porze mogą zapoznać się z intrygującą, niebanalną ofertą i znaleźć coś, co będzie odpowiadało ich potrzebom. Marzysz o tym, aby wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i poprowadzić sklep z różnorodnym, bieliźnianym asortymentem? Jeśli tak, to odpowiedz sobie na ważne pytanie – gdzie znaleźć zaopatrzenie?

Zacznij od zapoznania się z ofertą hurtowników i producentów

Sprowadzenie i rozprowadzenie towaru dobrej jakości to klucz do sukcesu. Choć brzmi to banalnie, tak wiele początkujących biznesów nie przetrwało z powodu tych fundamentalnych spraw. Dlatego koniecznie rozeznaj się na rynku sprzedażowym, wnikliwie zapoznaj z ofertą i skomponuj z niej coś, co właśnie Twój sklep wyróżni spośród innych. Cena nie zawsze świadczy o wszystkim – wiele osób jest gotowych zapłacić więcej, jeśli tylko jakość usługi będzie wyższa.

Producent damskiej bielizny zdecydowanie powinien być Twoim sojusznikiem przy prowadzeniu sklepu. Dobrego można znaleźć chociażby poprzez witrynę https://novika.com.pl/. Pamiętaj – oferta w wielu przypadkach dotyczy sprzedaży detalicznej, aby zakupić produkty hurtowo należy skontaktować się osobiście i rozpocząć negocjację. Na ich przebieg będą miały:

* Planowana ilość zakupu towaru – specjalne rabaty i promocje są przyznawane wyłącznie wtedy, kiedy jesteśmy zdolni kupić naprawdę dużo towaru.

* Umowa między przedsiębiorcą a hurtownią – dropshipping czy standardowy zakup towaru, który potem planujesz sprzedać? Wszystko ma ogromne znaczenie.

* Pożyczka kupiecka – czyli odroczenie płatności. Nie każdy producent jest skłonny ją przyznać, ponadto może ona zmienić pozostałe warunki negocjacyjne.

* Renoma Twojego sklepu – niekiedy hurtownie pragną współpracować wyłącznie z dużymi i średnimi firmami.

* Posiadanie firmy – wiele hurtowni może odmówić współpracy, jeśli nie posiadasz zarejestrowanej działalności. Ma to ich ustrzec przed nieuczciwą konkurencją.

Gdzie szukać hurtowników?

Najwygodniejszym sposobem jest wpisanie odpowiedniej frazy w Google lub inną przeglądarkę internetową. Jednak to nie wszystko – istnieją specjalne wtyczki, jak na przykład Sky-Shop, które są zintegrowane z oprogramowaniem hurtowni. Dzięki temu znalezienie właściwego dostawcy, z którym nawiążemy owocną współpracę jest wyjątkowo proste. Istnieją również grupy na Facebooku – „hurtownie szukam/oferuję” gdzie każdy może dodać adekwatne ogłoszenie i skorzystać z propozycji współużytkowników, porównując ze sobą liczne oferty.

Pamiętaj, że samo wejście na stronę internetową hurtowni zazwyczaj nie wystarczy – wymagane jest rejestracja konta i podanie danych firmy, czy też złożenie zamówienia i zapoznanie się z ofertą, wyłącznie po uzgodnionym wcześniej kontakcie telefonicznym.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%