Zamknij

Mocne stawy, jędrna skóra, silne włosy i paznokcie - poznaj skuteczny sposób na walkę z upływającym czasem

17:00, 10.01.2022 .
Fot. Matetiał partnera Fot. Matetiał partnera

Kto z nas nie chce zatrzymać oznak upływającego czasu? Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności i sprężystości, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ciało nie jest już takie sprawne jak wcześniej. Doskwierają nam bóle, ograniczenia ruchomości i problemy z układem kostno-stawowym.  Wiemy, jak temu zaradzić.

Po 25. roku życia nasz organizm zaczyna regenerować się wolniej, a upływający czas, stres i czynniki środowiskowe odciskają piętno na naszym samopoczuciu, ale również na wyglądzie. Jak temu zaradzić?

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Na nasze zdrowie w 53 proc. ma wpływ nasz styl życia. W 21 proc. na nasze zdrowie wpływa aktywność fizyczna, 16 proc. czynniki genetyczne, a w 10 proc. opieka zdrowotna.

To właśnie styl życia jest największym determinantem naszego zdrowia i zależy od nas samych. I tak jak dbamy o naszych bliskich, rodzinę, dzieci, tak aby cieszyć się pięknem i zdrowiem, powinniśmy zadbać o siebie. W utrzymaniu zdrowego wyglądu pomocne będzie białko młodości. Czym ono jest? Najbardziej rozpowszechnione białko w organizmie to kolagen.

Dlaczego kolagen nazywany jest białkiem młodości?

To struktury kolagenu odpowiadają za nawilżenie naszej skóry, jej jędrność i sprężystość, ale nie tylko. Kolagen wpływa na prawidłowe funkcjonowanie stawów, zrastanie się kości - dlatego polecany jest po urazach układu ruchu. Reguluje również pracę układu krwionośnego, procesy przemiany materii w ciele, poprawia pracę układu trawiennego dostarczając niezbędnych aminokwasów.

Siatki kolagenowe występujące w ciele utrzymując nasze organy i ich układy, odpowiadają za utrzymanie integralności strukturalnej i sprężystości tkanek łącznych oraz ich wytrzymałości na rozciąganie. Z wiekiem tracimy jednak ilość kolagenu w ciele, czego oznaką jest np. utrata jędrności skóry i zmarszczki.  Zadbaj o siebie i odzyskaj swoje piękno. Sięgnij po białko młodości suplementując kolagen w najlepszej formie hydrolizowanych drinków Collibre.

Dlaczego hydrolizowany kolagen Collibre będzie dla Ciebie najlepszy?

Dzięki hydrolizie białek kolagenu i rozbiciu ich na drobne cząsteczki uzyskaliśmy najlepszą wchłanialność - na poziomie 95 procent!

Kolagen wchłania się w jelicie cienkim, przez co mamy pewność, że suplement dotrze do każdej części Twojego ciała wzmacniając je i odbudowując jego struktury. Już po 3 tygodniach stosowania, raz dziennie maksymalnej dawki 10 000 mg hydrolizowanego kolagenu Collibre poczujesz różnicę.

Nasze suplementy zawierają również cenne witaminy A, C, E, krzem i witaminy z grupy B, które wzmacniają wchłanianie kolagenu i pomagają spotęgować jego skuteczność w ciele. I to wszystko zawarte w 140 ml drinkach o przyjemnym smaku - potwierdzonym przez tysiące osób suplementujących nasz kolagen. Odkryj białko młodości zawarte w drinkach do picia Collibre i poczuj jak Twoje ciało odzyskuje swój blask.

Specjalnie dla Ciebie, z kodem: NOWYROK35 zyskasz 35 proc. rabatu na swoją pierwszą kurację.

Odwiedź stronę Collibre i złóż zamówienie do końca stycznia 2022, aby cieszyć się zdrowiem i odzyskać swoje piękno. Dołącz do grona tysięcy świadomych kobiet i mężczyzn suplementując białko młodości zawarte w drinkach Collibre już dziś!

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na blog Collibre.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%