Konstruktor

Miejsce pracy: Michalusa 1, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej siłowników, przyrządów technologicznych i ich podzespołów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • czytanie rysunku technicznego
      • znajomość programu AUTOCAD
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne lub mechaniczne; preferowany: Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia do obróbki metali; Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe; Inżynier mechanik - mechanika precyzyjna; Inżynier mechanik - technologia mechaniczna; staż pracy - min. 1 rok; znajomość j. angielskiego - podstawowy (stopień A1); umiejętność czytania rysunku technicznego; znajomość programów do projektowania konstrukcji maszyn: Auto Cad, Solid Works, Invertor; znajomość programów MS Word; MS Excel, Impuls
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: FAMUR SPÓŁKA AKCYJNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Michalusa 1, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Renata Markes
        Numer telefonu: 18 352-82-52 607-981-273
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie+CV
        przekazania dokumentów:
        Termin: od poniedziałku do piątku , Godziny : 8-15
        przygotowywanie posiłków
        StPr/21/0717
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obsługa klienta w zakresie sprzedawanego asortymentu. Dbanie o estetyczny wizerunek sklepu
        StPr/21/0720

        wykonywanie zaleceń lekarza kierującego na zabiegi; prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z leczeniem; wykonywanie masażu medycznego; kwalifikowanie sprzętu i wyrobów medycznych do procesów mycia i dezynfekcji, sterylizacji; dokonywanie oceny parametrów podstawowych funkcji życiowych; przestrzeganie zasad etycznego postępowania w stosunku do pacjenta oraz pracowników; komunikowanie się z pacjentem; stosowanie przepisów prawa dotyczących realizacji zadań zawodowych
        StPr/21/0721
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        montaż instalacji sanitarnych
        StPr/21/0711

        rozładowanie towarów; składowanie w magazynie handlowym lub na placu; załadunek towarów
        StPr/21/0716

        Wyładunek i załadunek towaru; układanie towaru na półkach; sprzedaż towarów
        StPr/21/0704

        Prace remontowe wykonywane na terenie całego obiektu; współpraca ze spawaczem oraz inne prace zlecone przez przełożonych
        StPr/21/0705
        wynagrodzenie od od 18,5 PLN

        prace magazynowe: kierowanie samochodem służbowym do 3,5t- przewóz towarów, kompletacja towaru przygotowanie towaru do wysyłki, rozładunek towarów
        StPr/21/0697
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        obsługa klientów w sektorze służby zdrowia w zakresie serwisu oprogramowania branżowego, systemowego oraz sprzętu
        StPr/21/0689

        Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi, wymaganiami jakościowymi. Raportowanie realizacji przewodników.
        68/9/2021