Zamknij
REKLAMA

Nowy Facebook dostępny dla kolejnych osób w Polsce. Tak go włączysz

08:33, 22.03.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Nowy Facebook został udostępniony dla części użytkowników już kilka miesięcy temu. Mark Zuckerberg i spółka postanowili udostępnić zmiany dla szerszego grona użytkowników. Nowy widok może wypróbować teraz znacznie więcej osób. Podpowiadamy, jak to można w szybki sposób zrobić.

Facebook zapowiedział nowy wygląd już w zeszłym roku. Potem udostępnił go dla wybranych użytkowników, którzy mogli wypróbować zmiany przed innymi. Teraz dostęp ma znacznie więcej osób. Prawdopodobnie wy również możecie zmienić layout społecznościówki na nowy.

Chcąc włączyć nowy widok należy na stronie facebook.com kliknąć strzałkę w prawym górnym rogu i wybrać opcję Zacznij korzystać z nowego Facebooka. Po chwili pojawi się ekran powitalny, który widzicie poniżej. Należy kliknąć przycisk Dalej i w kolejnym kroku wybrać motyw - może być on ciemny lub jasny. Na koniec należy kliknąć opcję Rozpocznij, co spowoduje możliwość używania nowej wersji serwisu.

Obecnie jeszcze istnieje możliwość powrotu do starego wyglądu serwisu. Można to zrobić używając przycisku Przełącz na klasyczną wersję Facebooka. Jednak taka opcje nie będzie dostępna bez końca. Nowy layout ma zostać wprowadzony na stałe później w tym roku i wtedy nie będzie już można go wyłączyć.

Poniżej możecie sprawdzić, jak dokładnie wygląda nowy wygląd Facebooka w wersji jasnej i ciemnej.

Nowy Facebook dostępny jest w przeglądarce i najlepiej w ten sposób korzystać z niego na komputerze. 

źródło informacji: Komputer Świat

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%