Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:29, 16.06.2021
Niezwykłym wydarzeniem w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców, są pierwsze urodziny, czyli tak zwany roczek. Zwyczajowo odbywa się wówczas pierwsze w życiu maluszka urodzinowe przyjęcie. Zapraszani są goście, jest tort, wyśpiewane gromko „Sto lat”, no i… prezenty! W dzisiejszym artykule pochylimy się nad tą ostatnią kwestią i podpowiemy, co warto podarować roczniakowi.
00:00, 16.06.2021
Występujące w świecie rasy psów, charakteryzują się odpowiednimi dla swojego rodzaju cechami. Nie tylko wyglądu. Także charakteru.
00:00, 16.06.2021
W obliczu kryzysu ekologicznego olbrzymią rolę odgrywa właściwe zarządzanie odpadami, szczególnie zaś odpadami przemysłowymi, które stanowią ponad 90% wszystkich generowanych w naszym kraju. Wyzwaniem nie jest już tylko odbiór odpadów, np. opakowań z tworzyw sztucznych, ale także, a może przede wszystkim, ich recykling oraz przetwarzanie. Więcej o tym w rozmowie z serwisem OdbieramyOdpady.com – zapraszamy do lektury!
00:00, 15.06.2021
Chcąc utrzymać swój basen w czystości, korzystając przy tym z najlepszej jakości wody, nie wystarczy od czasu do czasu zebrać pływających po powierzchni oraz leżących na dnie nieczystości. Najbardziej niebezpieczne i szkodliwe, tak dla człowieka, jak i dla basenu są mikroorganizmy, w tym glony. Jak usunąć je z basenu? Odpowiedzią jest chemia do basenu w postaci tabletek. Jak ją stosować i gdzie kupić sprawdzone produkty? Zapraszamy do lektury!
00:00, 15.06.2021
Wśród wielu ciekawych artykułów z grupy galanterii skórzanej dla mężczyzn, z całą pewnością na uwagę zasługują popularne ostatnio portfele RFID. Są ciekawym połączeniem klasycznego kroju i elegancji typowej dla współczesnego gentlemana, jak również innowacyjnej techniki zabezpieczającej. Szczegółowo portfel skórzany męski RFID opisał dla nas stylista z serwisu gentle-man.pl.
REKLAMA
14:22, 11.06.2021
Marząc o własnym domu zazwyczaj skupiamy się na wyborze projektu, działki, na której miałby on powstać oraz rzecz jasna kosztach całego przedsięwzięcia. Nieco mniej uwagi kierujemy na aspekt późniejszych kosztów jego utrzymania. Szukając analogii możemy to porównać do zakupu auta z silnikiem o dużej pojemności. Możemy być tak zafascynowani jego sylwetką i osiągami, iż całkowicie zapominamy o kosztach ubezpieczenia i paliwa, które mogą być nawet dwukrotnie wyższe niż w bardziej tradycyjnym aucie. Aby uniknąć tego typu przykrych niespodzianek warto zawczasu pytać o koszty eksploatacji.
09:08, 11.06.2021
Wielu przedsiębiorców planuje import towarów z Chin ze względu na atrakcyjne ceny. Trzeba się jednak liczyć z tym, że jest to skomplikowany proces. Zaczynając od znalezienia odpowiedniego dostawcy, sprawdzenia rzetelności fabryki, zapoznania się z wymaganymi przepisami, wybrania odpowiedniej metody transportu oraz prawidłowego przejścia odprawy celnej. Z pewnością jest to przedsięwzięcie, do którego należy się odpowiednio przygotować zawczasu.
09:04, 11.06.2021
Planowany wyjazd na urlop to moment, w którym warto poświęcić dłuższą chwilę na kwestie związane z zabezpieczeniem własnego dobytku. Istnieje wiele różnych, tańszych i droższych możliwości, które pozwalają skutecznie zabezpieczyć własne lokum przed złodziejami oraz zapewnić bezpieczeństwo pod innymi względami. W jaki więc sposób należy zabezpieczyć dom przed wyjazdem w dłuższą podróż?
13:24, 10.06.2021
Uruchomienie innowacyjnego projektu wymaga połączenia zasobów materialnych i ludzkich, które muszą być finansowane na różnych etapach jego rozwoju. Niezależnie od rodzaju innowacji – technologiczna, społeczna, cyfrowa itp. – możesz uzyskać dotacje na badania i rozwój. Na tym etapie, który poprzedza komercyjne wprowadzenie innowacyjnego produktu lub usługi, firmy mogą, pod pewnymi warunkami, skorzystać z pomocy finansowej, która może przybrać formę dotacji, konkursów, pożyczek z długimi terminami spłaty.
12:41, 10.06.2021
Skóra dziecka jest niezwykle wrażliwa. Z tego powodu wybierając biżuterię dla swojej pociechy, powinieneś postawić na jej najwyższą jakość. Czemu złoto i srebro są najlepsze? Które nich sprawdzi się lepiej? Zobacz, najmodniejsze złote kolczyki, które mogą się stać wyjątkowym prezentem dla twojego dziecka.
REKLAMA
08:22, 10.06.2021
Miód ekologiczny to produkt, który cieszy się dość dużym zainteresowaniem, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Nie ma się temu, co dziwić, gdyż specyfik ten charakteryzuje się wyjątkowym smakiem oraz rzecz jasna cennymi właściwościami prozdrowotnymi. Zanim jednak sięgniemy po ekologiczny miód, warto poznać te właściwości i dowiedzieć się, jak na co dzień można z takiego produktu korzystać.
09:52, 09.06.2021
Pandemia spowodowała, że dużo więcej małych firm, osób na umowach śmieciowych oraz tych, którzy utracili pracę poszukuje ratunku w kryzysowych sytuacjach. Banki najczęściej odmawiają im kredytów, co więc w takiej sytuacji zrobić?
00:00, 09.06.2021
W roku 2021 może wydawać się, że biura z prawdziwego zdarzenia poszły w odstawkę. Jednak coraz więcej osób ma okazję wrócić do swojego stałego miejsca pracy – które może zostać zupełnie odmienione za sprawą najgorętszych trendów i ciekawych rozwiązań.
00:00, 08.06.2021
Podobnie jak komputery rowerowe, smartwatche łączą się poprzez GPS, a często mają również wbudowane nadgarstkowe czujniki tętna. Dostarczą one wszystkie dane, które ma komputer rowerowy.
00:00, 08.06.2021
Coraz większa liczba klubów fitness oraz siłowni poszerza swoją ofertę o saunę. Tradycja dobroczynnych kuracji sięga obecnie nawet do kilku tysięcy lat wstecz. Ojczyzną sauny jest Finlandia, jednak rosnąca popularność w krajach zachodu sprawia, że liczba osób która może doceniać jej niezwykłe właściwości stale rośnie. Przesiadywanie w odizolowanym pomieszczeniu o ekstremalnych warunkach wpływa pozytywnie na ludzkie ciało. Czym tak właściwie jest sauna i jakie korzyści zdrowotne płyną z tej formy relaksu?
REKLAMA