Zamknij
REKLAMA

Cyrk Arena w niedzielę zawita do Gorlic! Zaprezentuje sensacyjny spektakl!

09:43, 24.05.2023 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10:08, 24.05.2023

Cyrk Arena ponownie wyruszył w trasę po Polsce, by zachwycać małych i dużych widzów swoimi niezwykłymi pokazami. W najbliższą niedzielę (28.05.) wystąpi w Gorlicach. Artyści zaprezentują nowy, niezwykle barwny i zadziwiający spektakl „Cyrk Marzeń 2023” w którym znalazły się najciekawsze numery sztuki cyrkowej. 

Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni klimatem i atmosferą cyrku. Po raz pierwszy zaprezentuje sensacyjne rozpędzone koła śmierci, czyli wielkie wahadło o długości 8 metrów wiszące w powietrzu i obracające się wokół własnej osi. W nim dwoje śmiałków, którzy figurami akrobatycznymi podniosą adrenalinę do granic możliwości.

Ponadto w programie 2023 widzowie zobaczą ulubieńca polskiej publiczności – Klauna Johnatana Fuublee, a także akrobacje na wrotkach, kominiarzy na drabinach, skoki na trampolinie, linę pionową, ewolucje na sztrabatach w duecie oraz unikatowe akrobacje na linie luźnej. Wszystko to w niesamowitej oprawie świetlnej. 

„Arena” to także plan filmowy najnowszej produkcji Jerzego Skolimowskiego „IO”, laureata Festiwalu w Cannes i kandydata do Oscara. W filmie wzięli udział artyści występujący w Cyrku Arena, a także cyrkowy osiołek, główny bohater „IO”.

Podczas wizyty w cyrku będzie można zobaczyć oryginalne filmowe wnętrza cyrkowe, wozy, namiot i artystów. Cyrk Arena zaprasza na 2 godziny pokazów najwyższej jakości!

Mamy dla Was 2 podwójne bilety!

Jeżeli chcecie zgarnąć jedną z podwójnych wejściówek na niedzielny spektakl cyrku Arena w Gorlicach oznaczcie w komentarzu na naszym facebooku osobę, z którę chcielibyście zobaczyć widowisko! 

Bilety do cyrku możecie kupić online! Zaglądnijcie na cyrkarena.pl

(Artykuł sponsorowany)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%