Zamknij
REKLAMA

Bednarka. Opel Vectra wyleciał z drogi

16:49, 04.03.2019 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj foto: OSP Kryg
REKLAMA

Około godziny 14.50 w ciągu drogi wojewódzkiej 993 na wysokości Bednarki doszło do kolizji z udziałem jednego auta osobowego, które swoją jazdę zakończyło w przydrożnym rowie.

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Przybyli na miejsce strażacy zastali pojazd, który po ścięciu barier energochłonnych tyłem spadł z skarpy zatrzymując się na przydrożnym drzewie. Kierujący pojazdem mężczyzna opuścił go o własnych siłach.

Według naszych nieoficjalnych informacji pochodzący z powiatu nowosądeckiego mężczyzna, który doprowadził do kolizji auta był pod wpływem alkoholu. Pomimo obecności na miejscu ratowników z pogotowia odmówił udzielenia mu jakiejkolwiek pomocy.

----------------------------

Oficjalny komunikat policji potwierdza, że kierowca Opla był pod wpływem alkoholu, a w jego organizmie stwierdzono 0.52 promila alkoholu. Mężczyźnie odebrano uprawnienia do kierowania pojazdami, a za prowadzenie auta po spożyciu alkoholu odpowie przed Sądem. 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

FilipFilip

15 5

Alkohol uelastycznia i kierowcy nic się nie stało. Na pewno pokryje koszty naprawy bariery wraz z nawiązką i zapłaci koszty straży i innych służb. Resztę dopisze policja. 20:46, 04.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

strazstraz

0 0

koszty akcji ? nie ma czegoś takiego ,że pokryje koszty akcji, chyba ze rozumiesz jego podatki idą też na służby ale to pan zapłaci pani zapłaci i ja zapłacę. a po alkocholu i spowodowaniu kolizji powinien wszędzie jego wizerunek i dane ogłoszone, publiczny ostracyzm lekarstwem na pijakow na drogach! 23:18, 04.04.2019