W środę, 25 czerwca 2025 roku, na terenie Osiedla Młodych w Gorlicach odbył się rodzinny piknik zorganizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Osiedle Młodych” oraz Zarząd Osiedla nr 5. Wydarzenie zgromadziło dzieci, ich rodziców oraz lokalną społeczność, która wspólnie świętowała koniec roku szkolnego i początek wakacji.
Uroczyste otwarcie pikniku poprowadził Burmistrz Gorlic Rafał Kukla, który złożył dzieciom serdeczne życzenia oraz obdarował je słodyczami.
W wydarzeniu uczestniczyli także:
► prezes Spółdzielni „Osiedle Młodych” Andrzej Rąpała
►przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 5 Katarzyna Jawor
► radni miejscy – Beata Mikruta-Kawa, Maria Ludwin i Marian Abram.
Dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji – kolorowych dmuchańców, waty cukrowej, popcornu oraz przejażdżek konnych, które przygotowała Stajnia Eldorado. Punktem kulminacyjnym była zabawa w pianie, która zakończyła imprezę w radosnej atmosferze.
Animacje i zabawy prowadziły panie z grupy Animacyjne Czarodziejstwo, które zaangażowały najmłodszych w kreatywne i ruchowe aktywności. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również Fotobudka 360, pozwalająca na tworzenie pamiątkowych filmików.
Piknik okazał się udanym wydarzeniem, łączącym zabawę z integracją lokalnej społeczności. Organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo i komfort uczestników, a uśmiechy dzieci potwierdziły, że wspólna zabawa była w pełni udana.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"5978"}
::news{"type":"see-also","item":"34199"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Źródło: gorlice.pl
Burmistrz rozkłada ręce ws. stacji paliw. „Nie możemy t
Na 10 aut na dzien to szkoda zamieszanie robić
Sisi
20:20, 2026-05-21
Burmistrz rozkłada ręce ws. stacji paliw. „Nie możemy t
Wytarczy zrobic zakaz wjazdu, tak samo jak na Kosciuszki na osiedlu i bedzie skutecnie i Bezpiecznie.
Mieszkaniec,
20:16, 2026-05-21
Płaca minimalna 2027. Rząd pokazał nową kwotę
Kazy jest twoim wrogiem kto cie w Gorlicach zatrudnia i cie wykorzystuje, wiec niech mu dopiernicza bo warto!
Mieszkaniec,
20:13, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
W Ropie już był ;)
Ja
16:33, 2026-05-21
9 1
Dobrze, że był Rafał. Nikt nie otwiera festynów tak, jak on to robi. Rafał=festyn. No i jeszcze cukierki rozdawałłłałł!!! Na przyszłą kadencję też go wybiorę, to mój szogun! I po bulu.
9 0
A drogowskazy jak odsłania! To dopiero kunszt.
9 0
Zmienić nazwę osiedle młodych to było wieki temu🤣
1 0
Tak wieki temu, ale teraz wbrew pozorom na osiedlu znowu zaczynają dominować młodzi, po prostu ludzie dla których kiedyś budowane osiedle niestety w większości już nie żyją (albo nie oszukujmy się niewiele im zostało) a mieszkania po nich kupują lub dostają w spadku młodsi. Oczywiście ci, którzy nie zdecydowali się uciekać z tego pięknego ale trudno zaprzeczyć, że wymierającego miasta, gdzie nie ma zbyt dużych perspektyw głównie z powodu braku pracy i niskich zarobków.
7 1
Osiedle schodzi na psy coraz gorzej to wygląda a te imprezy to totalna kicha nie to co kiedyś.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz