Smutną informację przekazało dziś Starostwo Powiatowe w Gorlicach - zmarła Maria Rybczyk, lekarz okulista oraz wieloletni orzecznik Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gorlicach.
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Marii Rybczyk, lekarza okulisty, długoletniej orzecznik Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gorlicach. Pogrążonej w smutku rodzinie szczere kondolencje składają: starosta gorlicki Mirosław Waląg, przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Krzysztof Zagórski, Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego oraz pracownicy starostwa w Gorlicach.
– czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie Starostwa Powiatowego w Gorlicach.
Śp. Maria Rybczyk była cenioną specjalistką, która przez lata swojej pracy zawodowej pomogła wielu mieszkańcom powiatu gorlickiego. Jej zaangażowanie i profesjonalizm na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję z nią współpracować.
Ola12:29, 13.01.2025
Bardzo smutno,ogromny żal...
Szczere kondolencje dla Rodziny.
Spoczywaj w Bogu Marysiu...
Woj13:05, 13.01.2025
To bardzo smutne. Czy nerwy z powodu wiadomego sąsiedztwa zrobiły swoje? Władze powiatowe to raczej powinny pilnować przestrzegania przepisów Pg, niż wypisywać piękne kondolencje.
Tetesa15:53, 13.01.2025
Wyrazy współczucia dla rodziny Pani Marii .
adam1 16:17, 13.01.2025
Bardzo nieszczere kondolencje ze strony Starostwa. Wiemy, jak bardzo utrudniali Jej
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Historyczny dzień dla polskiego motorsportu: Serafin ru
Maciek po co Ci te baby grube ?co one tam robią?
Betti
19:22, 2026-06-21
W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... Wspominamy zmarły
W Gorliach to nawet juz gumki nie chca pekac!
Aga.
18:02, 2026-06-21
W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... Wspominamy zmarły
Fajne Super Ekstra Gorlice, ludzie umieraja a nikt sie nie rodzi, czy by gumki juz nie pekali??
Oko
17:59, 2026-06-21
Gorlicki Zakątek: Czy Gorlice straciły kolej przez Hrab
Linia PKP powinna byc przez Centrum Miasta pod Jednosc do Bachusa i Dukata. by Turysci jezdzili do tych Monopolow po Alkohol i na pewno nie byli by ba granicy Bankruta tak jak sa dzis.
ZOO
15:48, 2026-06-21