Zamknij
REKLAMA

Bilet na MZK Gorlice w aplikacji mPay

09:37, 17.03.2023 . Aktualizacja: 09:37, 17.03.2023
Skomentuj fot. Teodor Włosek / UM w Gorlicach fot. Teodor Włosek / UM w Gorlicach

Gorlice dołączyły do grona miast biletowych w aplikacji mPay. Rozwiązanie jest darmowe i dostępne także w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Za pośrednictwem aplikacji będzie można zakupić bilety jednorazowe – normalne i ulgowe. Ceny biletów MZK kupowanych przez aplikację są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

 

Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy się zarejestrować i zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay, na przykład za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasilaniach konta.  

 

Zakup biletu trwa zaledwie kilka sekund, a transakcji można dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Dzięki zakupom w aplikacji mobilnej unikamy konieczności szukania biletomatu czy punktu sprzedaży oraz stania w kolejce martwiąc się, że pojazd odjedzie.

Bilet możemy zakupić tuż przed wejściem do pojazdu – pojawi się w zakładce „Moje Bilety” natychmiast po zatwierdzeniu płatności.  

mPay sukcesywnie wprowadza nowe usługi, aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna dla klientów. Korzystając ze smartfona, można płacić za postój samochodów w strefach w blisko 80 miastach i na wielu parkingach prywatnych, opłacać przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad stu miastach.

W mPay można wybrać także ubezpieczenie (na przykład na podróż czy samochodu), zrobić przelew, nadać przesyłkę kurierską, kupić bilety na wiele atrakcji oraz opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Dzięki współpracy z partnerami poprzez mPay można także zainwestować w akcje, obligacje oraz cieszące się największym zainteresowaniem ETF-y.

Aplikację można pobrać TUTAJ.


Źródło info: UM w Gorlicach / corepr.p

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

GorliczankaGorliczanka

1 0

Jeszcze rozkład jazdy na stronie przydałby się bardziej czytelny. 17:05, 17.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PasażerPasażer

0 0

Zamiast wprowadzać tego typu udogodnienia to proszę kierowców przeszkolić pod kątem ludzkiej uprzejmości i życzliwości. Oczywiście nie wszyscy ale niektórzy są nie mili i opryskliwi. 22:29, 17.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%