Biuro Wsparcia Rodzin Urzędu Miejskiego w Gorlicach, które z upoważnienia Burmistrza Miasta Gorlice realizuje zadania wynikające z ustawy z dnia 28 listopada 2003 roku o świadczeniach rodzinnych oraz z ustawy z dnia 7 września 2007 roku o pomocy osobom uprawnionym do alimentów informuje, że w wyniku zmian organizacyjnych od dnia 1 lutego 2023 roku, w kasie w Urzędzie Miejskim w Gorlicach nie będą realizowane wypłaty świadczeń rodzinnych i alimentacyjnych.
W związku z wprowadzonymi zmianami wszystkie osoby zainteresowane proszone są, o wskazanie w terminie do dnia 7 lutego 2023 roku rachunku bankowego, na który będą przekazywane przypisane świadczenia, począwszy od miesiąca lutego 2023 roku.
Wpłaty na konta bankowe realizowane będą we wskazanych poniżej terminach:
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Luty | 20.02.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Marzec | 20.03.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Kwiecień | 20.04.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Maj | 22.05.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Czerwiec | 20.06.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Lipiec | 20.07.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Sierpień | 21.08.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Wrzesień | 20.09.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Październik | 20.10.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Listopad | 20.11.2023 |
| Świadczenia rodzinne Fundusz alimentacyjny | Grudzień | 20.12.2023 (możliwa zmiana) |
Źródło informacji: UM Gorlice
::news{"type":"see-also","item":"14090"}
::news{"type":"see-also","item":"14036"}
::news{"type":"see-also","item":"14092"}
Historyczny dzień dla polskiego motorsportu: Serafin ru
Maciek po co Ci te baby grube ?co one tam robią?
Betti
19:22, 2026-06-21
W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... Wspominamy zmarły
W Gorliach to nawet juz gumki nie chca pekac!
Aga.
18:02, 2026-06-21
W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... Wspominamy zmarły
Fajne Super Ekstra Gorlice, ludzie umieraja a nikt sie nie rodzi, czy by gumki juz nie pekali??
Oko
17:59, 2026-06-21
Gorlicki Zakątek: Czy Gorlice straciły kolej przez Hrab
Linia PKP powinna byc przez Centrum Miasta pod Jednosc do Bachusa i Dukata. by Turysci jezdzili do tych Monopolow po Alkohol i na pewno nie byli by ba granicy Bankruta tak jak sa dzis.
ZOO
15:48, 2026-06-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz