W ramach IV etapu projektu dla Rodziców dzieci z niepełnosprawnościami w gorlickim Sokole pojawiła się nowa wystawa fotografii.
Wystawa, która zorganizowana została przez Fundację „Wyjdź z domu” z grupą inicjatywną oraz wolontariuszami z Gabinetów Terapeutycznych Drabinka przedstawia zdjęcia pięknych, silnych kobiet - mam wychowujących niepełnosprawne dzieci.
Zdjęcie: UM Gorlice
Do każdej zamieszczonej na wystawie fotografii dodany został krótki opis, w którym widniejące na obrazach kobiety opowiadają o swoim życiu.
Wystawę zobaczyć można codziennie w godzinach 9:00-20:00 do 27 września br.
Zdjęcie: UM Gorlice
Serdecznie zapraszamy!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Małopolskie: czwarta doba obławy za 57-latkiem, podejrz
Kompromitacja policji. Jakie powinna go zlikwidować. Pierwsze musieli by go znaleźć. Może się okazać że to on poluje na nich.
Tobiaszdfdt
22:47, 2025-06-30
Za ten błąd grozi nawet 10 tys. zł kary
Mycie aut winno się odbywać w tym celu przystosowanych myjniach, a nie pod domami i w miejscach do tego nieprzystosowanych!!!!
logik
21:48, 2025-06-30
Małopolskie: czwarta doba obławy za 57-latkiem, podejrz
Moim zdaniem policja powinna tego psychopatę zlikwidować aby rodzina była pewna że on już nigdy nie wróci bo znając nasze sądy może dostać 25 lat i wyjdzie po 15 za dobre sprawowanie bo sąsiedzi twierdzili że to jest dobry człowiekiem tak także ja bym posłał rakietę prosto na niego
Stop
21:43, 2025-06-30
Poszukiwania mordercy. Wojsko wkracza do działania z dr
Jakby na to nie patrzeć to źle to wygląda!!
Polak
19:02, 2025-06-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz