Dawno nie widziałem takiej padaki, gdyby nie błąd bramkarza gości to by było 0:0. Chyba już czas zatrudnić trzeciego trenera 😁
17:08, 18.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Pako18:52, 18.10.2025
41
Jak to było przełamanie to ja nie mam pytań, dzisiaj Glinik udowodnił że jest dramatycznie słaby i to jest zespół do spadku.
18:52, 18.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Wujek02:35, 19.10.2025
30
No gra tragiczna, gdzie ta drużyna z początku sezonu?
02:35, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dolek09:15, 19.10.2025
30
Szkoda, ze w Gorlicach nie moze byc w miare dobrej pilki. Pilkarska indolencja, niemoc. Wstyd. Nawet wioski maja kluby wyzej postawione i potrafia grac..
09:15, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Git13:46, 19.10.2025
11
Tragedia ta gra. Przez caly mecz nie zrobic ani jednej skladnej akcji zakonczonej celnym strzalem z ostatnia druzyna tabeli i pewniakiem do spadku...co sie dzieje? Dobrze, ze MKS dal nam prezent. Trenerzy jak maja jaja to powinni podjac meskie decyzje.
13:46, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Ciekawski16:01, 19.10.2025
10
Że sprawozdania sędziego wynika że zespół gospodarzy nie udostepnil od razu szatni gościom dopiero po około 15 minutach przekazał pomieszczenie w którym panował ogromny bałagan. To duży wstyd.Pytam się gdzie są władze klubu i czy w ogóle są
16:01, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Xxxxxxxxxxxxxxxx20:50, 19.10.2025
01
Jeśli wy taka grę nazywacie przełamaniem to ja wam naprawdę współczuję... pomijając amatorstwo zarządu i osób z nim związanych... Tu nic innego nie może być jak spadek z hukiem z ligi i od nowa postawić ten bajzel na nogi... lepiej przy tym zarządzie nie bedzie napewno i tym składzie który gra...
20:50, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
3 2
Dawno nie widziałem takiej padaki, gdyby nie błąd bramkarza gości to by było 0:0. Chyba już czas zatrudnić trzeciego trenera 😁
4 1
Jak to było przełamanie to ja nie mam pytań, dzisiaj Glinik udowodnił że jest dramatycznie słaby i to jest zespół do spadku.
3 0
No gra tragiczna, gdzie ta drużyna z początku sezonu?
3 0
Szkoda, ze w Gorlicach nie moze byc w miare dobrej pilki. Pilkarska indolencja, niemoc. Wstyd. Nawet wioski maja kluby wyzej postawione i potrafia grac..
1 1
Tragedia ta gra. Przez caly mecz nie zrobic ani jednej skladnej akcji zakonczonej celnym strzalem z ostatnia druzyna tabeli i pewniakiem do spadku...co sie dzieje? Dobrze, ze MKS dal nam prezent. Trenerzy jak maja jaja to powinni podjac meskie decyzje.
1 0
Że sprawozdania sędziego wynika że zespół gospodarzy nie udostepnil od razu szatni gościom dopiero po około 15 minutach przekazał pomieszczenie w którym panował ogromny bałagan. To duży wstyd.Pytam się gdzie są władze klubu i czy w ogóle są
0 1
Jeśli wy taka grę nazywacie przełamaniem to ja wam naprawdę współczuję... pomijając amatorstwo zarządu i osób z nim związanych... Tu nic innego nie może być jak spadek z hukiem z ligi i od nowa postawić ten bajzel na nogi... lepiej przy tym zarządzie nie bedzie napewno i tym składzie który gra...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz