Fotorelacje

Zamknij
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Budowa mostu w Libuszy
zobacz fotorelację
Niewybuch przy ul. Łokietka w Gorlicach
zobacz fotorelację
Konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”
zobacz fotorelację
Małopolskie Wianki 2026 w Szymbarku (21.06.)
zobacz fotorelację
XIII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego
zobacz fotorelację
Wystawa „Axentowicz. Dziedzictwo artysty”
zobacz fotorelację
Gorlicka Potańcówka w Parku Miejskim (20.06.)
zobacz fotorelację
Biesiada na Powitanie Lata w Wysowej Zdroju
zobacz fotorelację

komentarze (7)

BorubarBorubar

3 2

Dawno nie widziałem takiej padaki, gdyby nie błąd bramkarza gości to by było 0:0. Chyba już czas zatrudnić trzeciego trenera 😁

17:08, 18.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PakoPako

4 1

Jak to było przełamanie to ja nie mam pytań, dzisiaj Glinik udowodnił że jest dramatycznie słaby i to jest zespół do spadku.

18:52, 18.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WujekWujek

3 0

No gra tragiczna, gdzie ta drużyna z początku sezonu?

02:35, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DolekDolek

3 0

Szkoda, ze w Gorlicach nie moze byc w miare dobrej pilki. Pilkarska indolencja, niemoc. Wstyd. Nawet wioski maja kluby wyzej postawione i potrafia grac..

09:15, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GitGit

1 1

Tragedia ta gra. Przez caly mecz nie zrobic ani jednej skladnej akcji zakonczonej celnym strzalem z ostatnia druzyna tabeli i pewniakiem do spadku...co sie dzieje? Dobrze, ze MKS dal nam prezent. Trenerzy jak maja jaja to powinni podjac meskie decyzje.

13:46, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiekawskiCiekawski

1 0

Że sprawozdania sędziego wynika że zespół gospodarzy nie udostepnil od razu szatni gościom dopiero po około 15 minutach przekazał pomieszczenie w którym panował ogromny bałagan. To duży wstyd.Pytam się gdzie są władze klubu i czy w ogóle są

16:01, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XxxxxxxxxxxxxxxxXxxxxxxxxxxxxxxx

0 1

Jeśli wy taka grę nazywacie przełamaniem to ja wam naprawdę współczuję... pomijając amatorstwo zarządu i osób z nim związanych... Tu nic innego nie może być jak spadek z hukiem z ligi i od nowa postawić ten bajzel na nogi... lepiej przy tym zarządzie nie bedzie napewno i tym składzie który gra...

20:50, 19.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz