Zamknij
REKLAMA

Jack Moore na gorlickiej scenie! Festiwal im. Piotra Nowaka za nami [FOTO/WIDEO]

22:33, 31.07.2022 | .
Skomentuj Fot. Piotr Boczoń / Gorlice24
REKLAMA

Pierwsza edycja Festiwalu im. Piotra Nowaka za nami. W drugi dzień na scenie wystąpili między innymi laureaci konkursu wokalnego oraz Jack Moore, syn Gary'ego Moore'a.

Niedzielna część festiwalu rozpoczęła się od koncertu Arka Zwilińskiego. Następnie scenę przejęli uczestnicy konkursu wokalnego. W akompaniamencie zespołu Piotr Nowak Band adaptacje ponownie zaprezentowali: Małgorzata Stec, Paweł Jędrzejowski, Sylwia Piotrowska,  Natalia Gogola i Julia Król. Zabrakło Emilii Cisowskiej ze względu na jej chorobę.

Po części występu z laureatami do właściwego koncertu przystąpił zespół Piotra Nowaka. Ostatnią piosenkę artyści zaprezentowali wspólnie z przyjaciółmi, w tym z Arkiem Zawilińskim. Następnie przyszedł czas na gwiazdę wieczoru.

Niemal punktualnie o 20:00 na scenie pojawił się Jack Moore wraz z Gary Moore Tribute Band. W repertuarze znalazły się utworu wpasowane w Festiwal pamięci Piotra Nowaka, które jednocześnie przypomniały także innego zmarłego muzyka - Gary'ego.

Jack Moore, syn Gary'ego swoją karierę rozpoczął u boku swojego ojca, z który występował na światowych scenach przez wiele lat.

W niedzielę, niestety podobnie jak w sobotę plany organizatorom pokrzyżowała nieco pogoda. W trakcie wystepu Piotr Nowak Band zaczęła padać mżawka, która nie odpuszczała aż do finałowego koncertu. To niestety wystraszyło część widzów, którzy musieli stać pod parasolami.

[FOTORELACJA]1783[/FOTORELACJA]

Organizatorem festiwalu było Gorlickie Centrum Kultury wraz z Urzędem Miejskim, a portal Gorlice24 objął patronat medialny.

[ZT]12540[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%