Zamknij
REKLAMA

Z gorlickiego podwórka na podium stadionu w Warszawie!

19:57, 21.06.2022 | .
Skomentuj Foto: Archiwum Aserekteam
REKLAMA

Wrócili z Warszawy z Pucharem trzeciego miejsca w "Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Młodzi piłkarze Aserekteam z wielkim suckesem! 

O awansie do krajowego  finału gorlickiej drużyny informowaliśmy jeszcze w maju. O sukcesie na szczeblu wojewódzkim możecie przeczytać TUTAJ

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” ma już ponad 20-letnią tradycję, a ze względu na coraz wyższy poziom i swój unikalny charakter – nie tylko w ujęciu całego kraju, ale i Europy – jego prestiż z roku na rok systematycznie wzrasta. Popularność i wiarygodność Turnieju z pewnością budują także historie obecnych reprezentantów kraju, którzy właśnie tutaj odnosili pierwsze piłkarskie sukcesy

– powiedział Cezary Kulesza, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej dla portalu laczynaspilka.pl

Finałowe rozgrywki odbywały się w dniach 12-14 czerwca na stadionie Hutnika Warszawa, a finałowy mecz został rozegrany na PGE Narodowym. O udział w spotkaniu na najważniejszym stadionie w Polsce gorlicka drużyna dosłownie otarła się o włos. 

Najpierw solidną wygraną w ćwierćfinale Aserekteam pokonał młodych zawodników drużyny Aktywny Junior 5:3. Niestety rywale w półfinale okazali się zbyt silni i pozostał mecz o trzecie miejsce. Udało się i do Gorlic trafił Puchar trzeciego miejsca!

To nie jedyny sukces, bowiem Królem Strzelców Turnieju z Podwórka na Stadion - został zawodnik Aserka, Adam Smoła!

Foto: archiwum Aserekteam

W dzień finały uczestnicy mieli okazję zwiedzić stadion narodowy, natomiast wieczorem kibicowali reprezentacji kraju podczas meczu Ligi Narodów Polska-Belgia.

A tak młodzi piłkarze cieszyli się ze zwycięstwa!

Źródło foto: Archiwum Aserekteam.

[ZT]11914[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%