Zamknij
REKLAMA

Dziewczęta z UKS STASZKÓWKA w Finale Wojewódzkim piłki nożnej w Krakowie! [Zdjęcia]

16:00, 25.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią powraca! Mowa tu o turnieju "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", największym turnieju piłki nożnej dla dzieci w Europie, którego rozgrywki na szczeblu wojewódzkim odbyły się w bieżącym miesiącu.

W poniedziałek 23 maja 2022r. na obiektach Com Com Zone - Hutnik Kraków w ramach rozgrywek "Małopolska Południe" mieliśmy przyjemność oglądać drużynę dziewcząt z UKS 3 WERONICA STASZKÓWKA JELNA.

Dziewczynki dzięki solidnemu przygotowaniu i świetnej grze awansowały do Finałów Wojewódzkich XXII Edycji Turnieju w kategorii U-12.

Drużyna ze Staszkówki po wyjściu z grupy, wygrała ćwierćfinał rozgrywek, następnie pokonała swoje przeciwniczki w półfinale i tym samym zameldowała się w samym finale wojewódzkim.

O udział w wielkim finale, który odbędzie się 14 czerwca na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, dziewczynki z UKS walczyły z Respektem Myślenice.

Niestety pomimo zachwycającej gry i zaprezentowania wszystkim zgromadzonym wielkiego ducha walki drużyna ze Staszkówki przegrywa.

Niemniej jednak drużynie UKS 3 WERONICA STASZKÓWKA JELNA należą się wielkie brawa i gratulacje za wszystkie wspaniałe mecze które oddały, i które zaprowadziły je aż do samego finału.

Podczas finału wojewódzkiego tytuł najlepszej zawodniczki otrzymała Nadia Wszołek z Szymbarku, królem strzelców została Anna Filipek, natomiast najlepszą bramkarką Natalia Górka.

Szczególne gratulacje dla trener Klaudii Gniadek prowadzącej drużynę oraz trenera Michała Bąka, trenującego dziewczynki na co dzień. 

Gratulujemy całej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

??????

3 1

Kto wymyśla te beznadziejne nazwy jak "UKS 3 WERONICA STASZKÓWKA JELNA" "ASEREK" 😂😂🤣 21:56, 25.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%