Zamknij
REKLAMA

Zmiany podatkowe - Naczelnik gorlickiego US informuje

10:12, 23.06.2022 | PB
Skomentuj
REKLAMA

Z początkiem lipca wchodzą w życie zmiany w prawie podatkowym dla osób fizycznych i przedsiębiorców pod nazwą "Niskie podatki". Gorlicki Urząd Skarbowy przygotował możliwość uzyskania informacji i pomocy w związku ze zmianami.

Uzyskania informacji na temat nowych zasad opodatkowania jest możliwe na wiele sposobów:

Online

  • US zaprasza do udziału w bezpłatnych, regionalnych szkoleniach online. Niezależnie od tematu szkolenia, na każdym spotkaniu będzie możliwość uzyskania informacji o zbliżających się zmianach w przepisach.

Natomiast najważniejsze webinary, w całości poświęcone „Niskim podatkom” odbędą się:

28 czerwca (wtorek) od 10:00 - dla przedsiębiorców

29 czerwca (środa) od 10:00 - dla płatników

Na naszej www systematycznie umieszczamy linki do spotkań. Wystarczy kliknąć w link, żeby uczestniczyć w spotkaniu. Na spotkanie nie trzeba się wcześniej rejestrować.

- informuje Michał Machowski. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorlicach

Webinary są bezpłatne. www.malopolskie.kas.gov.pl

  •  Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa organizują także centralne webinary. Terminy spotkań znajdą Państwo na stronie www.podatki.gov.pl/niskiepodatki
  • Wszelkie informacje nt. zmian znaleźć można również na poświęconej temu tematowi stronie www.podatki.gov.pl/niskiepodatki. Tam znajduje się również  formularz kontaktowy do zadawania pytań ekspertowi.

Telefonicznie

  • Odpowiedzi na Państwa pytania udzielą konsultanci z infolinii Krajowej Informacji Skarbowej
  • Uruchomiony został telefon informacyjny poświęcony „Niskim podatkom”. Znaleźć go można na stronie www każdego urzędu w województwie małopolskim, w sekcji kontakt na www.malopolskie.kas.gov.pl

Osobiście

  • Urząd zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne 23 czerwca (czwartek) w Krakowie, w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, ul. Wadowicka 10, VII piętro. Eksperci z Izby oraz ZUS będą odpowiadać na Państwa pytania w dwóch turach: od 9:00 do 10:30 oraz od 17:00 do 18:30

 Jeśli chcecie Państwo przyjść do urzędu, zachęcamy do umówienia wizyty za pośrednictwem usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”. Zapraszamy.

- zachęca do wizyty Naczelnik gorlickiego Urzędu Skarbowego

(PB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%