Zamknij
Zobacz!

Tragiczny wypadek na torach w Bobowej

09:59, 01.07.2025 Aktualizacja: 14:07, 01.07.2025
Skomentuj fot. Piotr Boczoń / Gorlice24 fot. Piotr Boczoń / Gorlice24

We wtorek, 1 lipca, w Bobowej doszło do tragicznego zdarzenia na torach kolejowych, które zakończyło się śmiercią 65-letniego mężczyzny. 

Nieoficjalnie wiadomo, że ofiarą jest mężczyzna, który miał położyć się na torach w chwili, gdy stał tam pociąg towarowy.

Dokładne okoliczności tego  zdarzenia są obecnie przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez prokuraturę.

Służby odpowiedzialne za zabezpieczenie miejsca zdarzenia i wyjaśnienie przyczyn wypadku działały na miejscu przez cały poranek. Mimo tragicznego wypadku, ruch pociągów na trasie Tarnów–Stróże odbywa się bez zakłóceń, a przewozy towarowe i pasażerskie funkcjonują zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

Więcej informacji wkrótce.

Źródło: Bobowa24

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

OjjjjjOjjjjj

3 1

Dziwne🤨 Żulik wypity, czy samobójca?

10:34, 01.07.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WilczyskaWilczyska

5 0

W Wilczyskach podobnie przejście przez tory mega niebezpieczne, gdy dzieci idą do szkoły cały czas myślę by spokojnie wróciły do domu.

12:16, 01.07.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UmrzykUmrzyk

1 2

Niedoinformacja. Wypada napisac cos wiecej; czy przewrocil sie, czy zaslabl, czy zasnal ?

13:50, 01.07.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Betti Betti

0 0

Samobójca czy siak tam pijany?więcej informacji

14:53, 01.07.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%