Zamknij
09:21, 15.01.2024
Nie będzie przesadą stwierdzenie, że salon kosmetyczny to oaza relaksu i odświeżenia. Jednak znalezienie dobrego salonu kosmetycznego, tzn. takiego, który spełni Twoje oczekiwania pod względem:
08:40, 05.01.2024
Rozwój technologii odgrywa kluczową rolę we współczesnej medycynie weterynaryjnej, przynosząc liczne korzyści dla zwierząt, właścicieli oraz samej branży weterynaryjnej.
07:42, 14.12.2023
Zakupy to nieodzowny element naszego życia, ale także okazja do znalezienia fantastycznych ofert i oszczędności pieniędzy. Tylko gdzie ich szukać? Odpowiedź jest prosta: w gazetkach promocyjnych! To właśnie one są niedocenionym źródłem informacji o rabatach i okazjach w sklepach. Jeśli mieszkasz w Gorlicach lub okolicach, masz szczególny powód do uśmiechu. Na miejscu znajdziemy wiele atrakcyjnych gazetek sklepów. Jedną z nich jest oczywiście gazetka Biedronka. Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd gazetki promocyjnej tej sieci i znaleźliśmy w niej najlepsze okazje. 
15:07, 11.12.2023
Nastawiasz budzik na godzinę przed wyjściem z domu, żeby ujarzmić rano niesforne włosy? Nie wiesz, jak wygładzić naelektryzowane pod czapką kosmyki? Masz dość częstych i kosztownych wizyt w salonie fryzjerskim? To znaczy, że potrzebna jest Ci suszarko-lokówka Dyson Airwrap. To urządzenie pozwoli Ci pospać rano dłużej, bo umożliwi szybką stylizację fryzury. Przeczytaj i sprawdź, na czym polega wyjątkowość tej suszarki do włosów.
08:28, 23.11.2023
Współczesna era cyfrowa przyniosła ze sobą niezliczone możliwości, które stawiają przed nami coraz większe wyzwania. Nie da się ukryć, że jakość sprzętu wpływa bezpośrednio na komfort użytkownika. Im lepszy komputer posiadamy, tym sprawniej możemy przeglądać strony internetowe czy grać w gry online i nie tylko.
15:30, 09.11.2023
W najnowszych gazetkach promocyjnych znaleźliśmy naprawdę mnóstwo niesamowitych rabatów na produkty z różnych kategorii. Znane sklepy w swoich ofertach gwarantują akcje zniżkowe zarówno na artykuły spożywcze, jak i odzież czy akcesoria kuchenne. W naszym tekście znajdziesz najciekawsze okazje cenowe, jakie są obecnie dostępne w placówkach handlowych popularnych sieci handlowych. Sprawdź, na czym zaoszczędzisz!
10:35, 29.09.2023
Problem twardej wody dotyczy większości polskich gospodarstw domowych. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej konsumentów decyduje się na inwestycję w centralny zmiękczacz wody. W budynku jednorodzinnym urządzenie tego typu montuje się za zaworem głównym, dzięki czemu miękka woda płynie w całej instalacji. Proste, prawda? Schody zaczynają się na etapie wyboru urządzenia. Na rynku dostępne są różne modele zmiękczaczy wody. Skąd wiadomo, który wybrać? Jakimi kryteriami warto się kierować wybierając zmiękczacz wody do domu?
13:43, 22.09.2023
Wartościowe treści, które bazują na sprawdzonych, potwierdzonych informacjach, to w dzisiejszych czasach niezwykle cenne dobro świata wirtualnego. Nic więc dziwnego, że wielu z nas poszukuje portali o ugruntowanej renomie na rynku. Ewolucja Myślenia to strona stworzona z myślą o osobach poszukujących fascynującej wiedzy.
08:51, 12.09.2023
Kiedy najlepiej pojechać nad polskie morze? Na pewno nie w lipcu czy sierpniu. Plaże zatłoczone niczym egipskie kurorty, paragony grozy i kapryśna pogoda. Wizyta w okresie wakacyjnym może odstraszyć od wizyty nad Bałtykiem na długie lata. Nadmorskie miejscowości tymczasem mają wiele do zaoferowania. Odkrywać ich urok można planując wakacje we wrześniu.
09:59, 05.09.2023
Współczesne domy i apartamenty stale ewoluują w kierunku bardziej komfortowych, energooszczędnych i estetycznych przestrzeni. Kluczową rolę w tej transformacji odgrywa system ogrzewania. Wiele osób rezygnuje z tradycyjnych grzejników na rzecz ogrzewania podłogowego, oferującego nie tylko oszczędności energetyczne, ale też znaczną poprawę komfortu i estetyki wnętrza. Oto, co warto wiedzieć o tym nowoczesnym rozwiązaniu:
13:47, 01.09.2023
Hada Labo Tokyo to japońska marka kosmetyków, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Jej innowacyjne produkty i skuteczność sprawiają, że stała się jednym z najbardziej pożądanych brandów w dziedzinie pielęgnacji skóry. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej firmie i temu, dlaczego warto wypróbować ich kosmetyki.
13:23, 01.09.2023
Wojewódzki Sąd Administracyjny zawiesił postępowanie ws. skarg niemieckich, czeskich i polskich organizacji ekologicznych oraz miasta Zittau, które zakwestionowały decyzję środowiskową dla Kopalni Turów. Przyczyną zawieszenia postępowania były kwestie proceduralne związane z ostatecznym zakończeniem postępowania ws. zmiany decyzji środowiskowej. Do tej pory Kopalnia Turów przeznaczyła aż 42 mln zł na realizację zapisów decyzji środowiskowej. 
13:06, 01.09.2023
W Polsce od 2019 do 2022 roku liczba ofiar śmiertelnych na drogach zmniejszyła się o ponad 30 proc. – wynika z Raportu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W tym czasie realizowano programy edukacyjne oraz doposażano system ratownictwa medycznego i służby ratownictwa drogowego. Zadania finansowano m.in. z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. 
12:41, 01.09.2023
Z badań wynika, że 52 proc. Polaków ma długotrwałe problemy zdrowotne, a ten trend rośnie - podała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Innowacyjne rozwiązania technologiczne realizowane dzięki wsparciu funduszy europejskich mogą lepiej chronić zdrowie oraz podnosić jakość życia. 
08:30, 30.08.2023
„Polska gospodarka, aby pozostać konkurencyjną, potrzebuje czystej, bezpiecznej, zielonej i taniej energii. Zaktualizowana strategia PGE to przemyślana, racjonalna i odpowiedzialna ścieżka rozwoju polskiej energetyki w oparciu o nowoczesne rozwiązania” - powiedział prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej Wojciech Dąbrowski. Grupa PGE do 2030 r. zakończy wykorzystywanie węgla do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Przeznaczy 125 mld zł na inwestycje m.in. w morskie farmy wiatrowe, magazyny energii, budowę elektrowni jądrowej, modernizację sieci dystrybucyjnej i dekarbonizację ciepłownictwa. Do 2040 r. Grupa PGE zbuduje 12 GW mocy w odnawialnych źródłach.