Zamknij
Zobacz!

Gorlicki akcent na wystawie klocków Lego w Rzeszowie [FOTO]

10:37, 09.08.2024 Aktualizacja: 10:37, 09.08.2024
Skomentuj fot. UM Gorlice fot. UM Gorlice

Wspaniała wiadomość dla miłośników klocków LEGO! Na największej w Europie wystawie budowli z klocków LEGO® w Millenium Hall w Rzeszowie pojawił się gorlicki akcent.

Na wystawie prezentowane są różnorodne konstrukcje, od małych pojazdów po ogromne modele architektoniczne. Jej motywem przewodnim jest Inwazja Gigantów, a niektóre z eksponatów są interaktywne. Na powierzchni tysiąca metrów kwadratowych prezentowanych jest 70 premierowych makiet oraz setki modeli zbudowanych z prawie 5 milionów klocków.

Mateusz, jeden z mieszkańców Gorlic, jest pomysłodawcą jednej z konstrukcji prezentowanych na wystawie. Jego dzieło to napis i herb Gorlic znajdujący się na tablicy, gdzie odwiedzający mogą wykazać się swoją inwencją.

Warto się wybrać, jeśli jesteś w okolicy ponieważ wystawa jest czynna do 1 września.

Źródło info: Facebook / UM Gorlice

[FOTORELACJA]4514[/FOTORELACJA]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%