Zamknij
Zobacz!

Tłumy dzieciaków na pikniku z okazji powitania wakacji [FOTO]

19:57, 29.06.2023 Aktualizacja: 20:10, 29.06.2023
Skomentuj fot. Barbara Ćmiech / Gorlice24 fot. Barbara Ćmiech / Gorlice24

Dzisiejszego popołudnia (29 czerwca) Zarząd Osiedla Magdalena i Zarząd Osiedla Kromer zorganizowały piknik z okazji Dnia Dziecka i rozpoczęcia wakacji. Atrakcji było co niemiara! 


Prawdziwą furorę zrobiła strefa drewnianych gier i kreatywnych animacji, które przygotowała firma ZIQA. Nie zabrakło również dmuchańców, przejażdżek na kucykach, malowania twarzy i skakania na trampolinie.

Niewątpliwą atrakcją pikniku była kolorowa papuga, która wystąpiła razem ze swoim opiekunem – iluzjonistą Tapero.

Już jutro (30 czerwca) kolejny piknik zorganizowany przez Spółdzielnie Mieszkaniową Małopolska odbędzie się na osiedlu Korczak.

[FOTORELACJA]2325[/FOTORELACJA].

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%