Wczoraj (8 marca) mieszkańcy osiedla Magdalena spotkali się w Klubie Jubilat, by świętować Dzień Kobiet i Mężczyzn.
Przez cały czas trwania imprezy uśmiech nie schodził z twarzy uczestników spotkania, których przywitali panowie: Michał Jurczyk, przewodniczący Zarządu osiedla Magdalena, Rafał Kukla, burmistrz Gorlic, Łukasz Igielski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Małopolska i Jan Niemiec, zastępca prezesa do spraw technicznych.
Panowie złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego wczoraj Dnia Kobiet. Były serdeczne uściski, długie rozmowy, kwiaty i upominki od spółdzielni, a na stołach same pyszności!
Wisienką na torcie był występ młodzieży z Państwowej Szkoły Muzycznej. Młodzi artyści zachwycili zgromadzoną publiczność.
[FOTORELACJA]2093[/FOTORELACJA]
1 5
Same stare babska i tylko jeden pan. Tez mi to podwójne święto. Kobiety powinny być sporwadzone do poziomu towaru wymiennego. Bez praw. Wymiana za majatek krowy swinie itp
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz