Zamknij
REKLAMA
Zdjęcie autorstwa Barcelos Fotos z Pexels

Linia Anioła Stróża, którą posiada garstka ludzi powstaje, gdy umiera bliska osoba!

24.03.2022Paulina Zielińska Paulina Zielińska

Linia Anioła Stróża, którą posiada garstka ludzi powstaje, gdy umiera bliska osoba!

Linię anioła stróża znaleźć można na prawej oraz lewej dłoni w miejscu równoległym do linii życia. Według chiromancji linia ta ma za zadanie wskazywać osobę, która chroniona jest przed wszelkimi zmartwieniami oraz trudnościami, jakie przyniesie jej życie. 

Wspomniana chiromancja (inaczej wróżenie z dłoni) to nic innego jak umiejętność odczytywania  losów ludzkich z dłoni. Sztuka ta zainteresowanie wzbudziła ok. 5000 lat temu, a za jej miejsce powstania uważa się min. Indie, Chiny oraz Egipt. 

Obserwując gwiazdy oraz ich położenie na niebie, zauważono, iż w pewnym stopniu linie łączące niektóre z gwiazd pokrywają się z liniami widniejącymi na naszych dłoniach. Linie dopasowano, nazwano oraz każdej przypisano odmienne, konkretne znaczenie. Wiedza na temat znaczenia linii, ich położenia oraz nazw przekazywana była z pokolenia na pokolenie.

Zdjęcie autorstwa cottonbro z Pexels

Posiadanie linii anioła stróża oznacza, iż dana osoba chroniona jest przez nieustannie czuwającego nad nią strażnika, który strzeże ją przed wszelkimi niepowodzeniami i otacza ochroną odpychając nieszczęścia. Zgodnie ze sztuką chiromancji linia ta powstaje, tylko wówczas, gdy z życia człowieka odejdzie najbliższa mu osoba.

Zmarły bliski powraca pod postacią anioła stróża i rozpoczyna swoją drogę jako przewodnik duchowy, który od tej pory będzie nieustannie chronić ukochaną osobę.

Zdjęcie: www.kobieta.onet.pl

Niektóre z linii znajdujących się na dłoniach

  • Linia życia
  • Linia głowy
  • Linia serca
  • Linia Wenus
  • Linia Słońca
  • Linia Merkurego
  • Linia losu

komentarz (1)

Pawel Pawel

0 0

To ja nie mam tej linii, wiec nikt sie mna nie opiekuje 14:30, 08.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz