Zamknij

Golden Skin - tu wiedzą jak zadbać o Twoje piękno!

17:30, 24.10.2023 Aktualizacja: 16:35, 30.10.2023

Golden Skin - tu wiedzą jak zadbać o Twoje piękno!

(Artykuł sponsorowany)

Nowy Salon Kosmetyczny i solarium w Gorlicach

W ostatnich dniach mapa gorlickich salonów kosmetycznych powiększyła się o nowe, wyjątkowe miejsce! Salon GOLDEN SKIN w Galerii EP jest już otwarty! 

W Nowym salonie zlokalizowanym na parterze w Galerii EP przy ul. Kościuszki będziecie mogli poddać się profesjonalnym zabiegom na twarz, ciało, dłonie i stopy. W ofercie znajdziecie również makijaż okazjonalny oraz zabieg przedłużania rzęs. Z całą pewnością dużą zaletą salonu GOLDEN SKIN jest również dostępny duży bezpłatny parking!

GOLDEN SKIN to pełen profesjonalizm

  • pielęgnacja dłoni i stóp
  • zabiegi na twarz i ciało
  • makijaż okazjonalny
  • przedłużanie rzęs
  • pielęgnacja brwi
  • depilacja

Produkty najwyższej jakości

W GOLDEN SKIN do wszystkich oferowanych zabiegów stosowane są produkty najwyższej klasy. Spotkać je można przede wszystkim w profesjonalnych Klinikach Medycyny Estetycznej, a od teraz są do Waszej dyspozycji w naszych pięknych Gorlicach. I najważniejsze - mimo stosowania kosmetyków najwyższej jakości ceny oferowanych usług są w pełni gorlickie!

Natalia i Jana zadbają o Wasze piękno!

W zabiegach kosmetycznych ogromne znaczenie mają nie tylko wykorzystane produkty, ale również wiedza i umiejętności obsługi! W GOLDEN SKIN o piękno Waszego ciała zadbają:

Natalia Janiszewska - Kosmetolog

Ukończyła studia na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, na kierunku Kosmetologia. Uczestniczyła w wielu szkoleniach zdobywając dodatkowe umiejętności. Doświadczenie jako Kosmetolog uzyskała pod okiem profesjonalistów- lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów w krakowskiej klinice medycyny estetycznej.

Natalia specjalizuje się w zabiegach na twarz, depilacji, a także od lat wykonuje manicure i pedicure, który opanowała do perfekcji. Zawód ten wybrała z pasji i zainteresowania. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i dba o najmniejszy szczegół podczas pracy. Natalię wyróżnia także dokładność, sumienność i zaangażowanie. Bardzo duży nacisk kładzie na profesjonalny i bezpiecznie wykonany zabieg.

Jana - certyfikowana makijażystka i stylistka rzęs

Od dziecka tkwiła w niej dusza artystyczna, którą przekładała na papier, a w wieku kilkunastu lat wykonywała makijaże na twarzach najbliższych jej kobiet.

Dzisiaj Jana zadba o Wasz makijaż, którym olśniewać będziecie podczas wszystkich najważniejszych wydarzeń w życiu. Korzystając z usług stylizacji rzęs jak i makijażu możecie liczyć na fachowe doradztwo i opiekę.

 

Bogumiła Serafin - szefowa, dietetyczka

Właścicielka i założycielka salonu kosmetycznego GOLDEN SKIN. Żadnych wyzwań się nie boi, a każdy wyznaczony cel realizuje do końca, pokonując po drodze wszelkie przeszkody. Tworząc dla Was to miejsce zadbała o najmniejszy detal, a jej gust przełożył się na niepowtarzalne wnętrze.

Na co dzień spotkacie ją w gabinecie dietoterapii EQUILIBRIUM w Gorlicach przy ul. Bieckiej 72A.

 

 

SALON KOSMETYCZNY GOLDEN SKIN

Gorlice, ul. Kościuszki 42M - Galeria EP

PN-PT 8:00-20:00

Sobota; 7:00-15:00

tel. 530 314 010

Odwiedź również profil facebook GOLDEN SKIN

Zobaczcie salon GOLDEN SKIN na zdjęciach!

[FOTORELACJA]2656[/FOTORELACJA]

 

0%