Zamknij
REKLAMA
Zdjęcie: Gmina Gorlice/pixabay/Alexander Grey

Jakie zwierzę pasuje do ciebie najlepiej? Twój znak zodiaku kryje odpowiedź!

Paulina Zielińska Paulina Zielińska 17.30, 24.11.2022

Jakie zwierzę pasuje do ciebie najlepiej? Twój znak zodiaku kryje odpowiedź!

Według astrologów data urodzin potrafi znacznie wpłynąć na życie człowieka. Dzięki niej jesteśmy w stanie wskazać między innymi zawody, w których będziemy się spełniać, kraje, które przyniosą nam najwięcej szczęścia, czy chociażby zwierzęta, najlepiej oddające nasz temperament! 

Zwierzęta domowe bywają lepszymi i gorszymi kompanami do życia pod wspólnym dachem. Warto pamiętać, że nie każde zwierzę będzie pasowało do każdego człowieka. Przy pomocy w wyborze pupila bardzo dobrze sprawdzi się ....horoskop!

Każdy ze znaków zodiaku ma pewne charakterystyczne cechy wskazujące na to, który z domowych pupili będzie do nas idealnie pasował. 

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia) - kundelek

Idealne zwierzę dla Koziorożca to pies, a w szczególności kundelek. Koziorożce lubią przewidywalność, ustalone reguły i życie zgodne z planem. Lojalny i przyjazny czworonóg zaspokoi wszelkie potrzeby osób spod tego znaku.

Zdj. ilustracyjne: Pexels/Helena Lopes

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego) - papugi/gryzonie

Osoby spod znaku Wodnika doskonale wiedzą, czego chcą i nie boją się głośno o tym mówić. Para papug lub małe gryzonie to dla nich najlepszy wybór. Wodniki z wielką chęcią przygarną do siebie kilka zwierzaków.

Ryby (20 lutego - 20 marca) - ryby/królik

Dla zodiakalnych Ryb dobrym zwierzakiem są rybki lub królik. Osoby spod tego znaku są spokojne, nieco powolne i lubią popadać w zamyślenie. Idealne zwierzę powinno zatem pasować do ich refleksyjnej natury.

Zdj. ilustracyjne: Pexels/Tima Miroshnichenko

Baran (21 marca - 20 kwietnia) - pies

Idealnym kompanem dla osób spod tego znaku będzie pies. Pełne energii Barany uwielbiają rasy aktywne, które cechuje nieustanna gotowość do zabawy.

Byk (21 kwietnia - 20 maja) - żółw

Zodiakalne Byki są zrównoważone i spokojne. Bywają leniwe i uparte. Do ich osobowości najlepiej będzie pasował żółw.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca) - papuga

Energiczne i pełne życia Bliźnięta powinny mieć papugę. Z tym zwierzęciem z pewnością nie grozi im nuda, a wręcz przeciwnie! Ich życie stanie się jeszcze bardziej pełne wrażeń i niespodzianek.

Zdj. ilustracyjne: Pexels/Werlley Meira

Rak (22 czerwca - 22 lipca) - szczur

Opiekuńcze i wrażliwe Raki dobrze będą się dogadywały z inteligentnymi szczurami. Te małe gryzonie wymagają dużo troski i uwagi, a Raki będą w stanie odpowiednio o nie zadbać. Osoby spod tego znaku z wielką chęcią zaadoptują bezdomne zwierzątko, które potrzebuje pomocy.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia) - kot

Lwy są niezależne i lubią być w centrum uwagi. Chcą zwierzę, które będzie dla nich wyzwaniem, dlatego chętnie decydują się na chodzące własnymi drogami koty.

Panna (24 sierpnia - 23 września) - jaszczurka/ryby/szczur

Panny to perfekcjoniści, którzy cenią porządek. Bardzo ważne jest to, aby ich zwierzątko nie robiło bałaganu. Świetnie spiszą się w tej roli rybki lub jaszczurki, które nie brudzą i nie są zbyt wymagające. Osoby spod znaku Panny dobrze będą czuły się również w towarzystwie gryzoni na przykład szczurów.

Waga (24 września - 23 października) - kot

Osoby spod znaku Wagi świetnie poradzą sobie z futrzakiem ze schroniska, który ma za sobą ciężką przeszłość. Swoją troską i brakiem nachalności potrafią dotrzeć nawet do najbardziej skrzywdzonego i zamkniętego w sobie zwierzaka. Pasującym do nich zwierzęciem jest w szczególności kot! 

Zdj. ilustracyjne: Pexels/Arina Krasnikova

Skorpion (24 października - 22 listopada) - kot/wąż
Skorpiony są osobami, które ciężko rozszyfrować, łatwo zezłościć i długo pamiętają urazy. Najlepszymi zwierzętami będą dla nich koty i węże, które mają podobną osobowość.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia) - rybki/żółw

Osoby spod tego znaku ze względu na swoją osobowość i zamiłowanie do podróży nie są idealnymi właścicielami zwierząt. Fascynujące będą dla nich rybki w akwarium, dobrze sprawdzi się również niezbyt wymagający żółw. Jednak najbliższe osobowości Strzelców są konie, z którymi będą najlepiej się dogadywać.

[ZT]13543[/ZT]

[ZT]13486[/ZT]

[ZT]12695[/ZT]


komentarz (1)

4qpl4qpl

0 0

a potem wyrzucicie jak stare kalosze
17:07, 26.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%