Zamknij
REKLAMA
Zdjęcie autorstwa Barcelos Fotos z Pexels

Linia Anioła Stróża, którą posiada garstka ludzi powstaje, gdy umiera bliska osoba!

Paulina Zielińska Paulina Zielińska 18:00, 24.03.2022 Aktualizacja: 19:11, 24.03.2022

Linia Anioła Stróża, którą posiada garstka ludzi powstaje, gdy umiera bliska osoba!

Linię anioła stróża znaleźć można na prawej oraz lewej dłoni w miejscu równoległym do linii życia. Według chiromancji linia ta ma za zadanie wskazywać osobę, która chroniona jest przed wszelkimi zmartwieniami oraz trudnościami, jakie przyniesie jej życie. 

Wspomniana chiromancja (inaczej wróżenie z dłoni) to nic innego jak umiejętność odczytywania  losów ludzkich z dłoni. Sztuka ta zainteresowanie wzbudziła ok. 5000 lat temu, a za jej miejsce powstania uważa się min. Indie, Chiny oraz Egipt. 

Obserwując gwiazdy oraz ich położenie na niebie, zauważono, iż w pewnym stopniu linie łączące niektóre z gwiazd pokrywają się z liniami widniejącymi na naszych dłoniach. Linie dopasowano, nazwano oraz każdej przypisano odmienne, konkretne znaczenie. Wiedza na temat znaczenia linii, ich położenia oraz nazw przekazywana była z pokolenia na pokolenie.

Zdjęcie autorstwa cottonbro z Pexels

Posiadanie linii anioła stróża oznacza, iż dana osoba chroniona jest przez nieustannie czuwającego nad nią strażnika, który strzeże ją przed wszelkimi niepowodzeniami i otacza ochroną odpychając nieszczęścia. Zgodnie ze sztuką chiromancji linia ta powstaje, tylko wówczas, gdy z życia człowieka odejdzie najbliższa mu osoba.

Zmarły bliski powraca pod postacią anioła stróża i rozpoczyna swoją drogę jako przewodnik duchowy, który od tej pory będzie nieustannie chronić ukochaną osobę.

Zdjęcie: www.kobieta.onet.pl

Niektóre z linii znajdujących się na dłoniach

  • Linia życia
  • Linia głowy
  • Linia serca
  • Linia Wenus
  • Linia Słońca
  • Linia Merkurego
  • Linia losu
 

komentarz(1)

Pawel Pawel

0 0

To ja nie mam tej linii, wiec nikt sie mna nie opiekuje 14:30, 08.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%