Zamknij
REKLAMA

Hubun - zamawiaj online i pomagaj polskim schroniskom!

12:42, 12.04.2021 | materiały patnera

Adopcja  to nie jedyna forma wsparcia, jaką możesz okazać zwierzakom, które nie mają domu. Sposobów na pomoc jest naprawdę wiele. A jednym z nim jest po prostu zrobienie zakupów w sklepie zoologicznym Hubun. Sprawdź, jak działa ta akcja. 

Masz już w domu pupila, ale chcesz też pomagać innym zwierzętom? A może jest powód, dla którego nie możesz mieć psa lub kota, ale jednocześnie chcesz wspierać czworonogi? Jest naprawdę wiele sposobów na to, by skutecznie okazywać pomoc zwierzakom, które w swoim życiu nie miały wiele szczęścia. W polskich schroniskach mieszkają obecnie tysiące zwierząt. Są tam z różnych powodów. Przeważnie zostały oddane przez swych właścicieli. Niestety, to zdarza się bardzo często. Możesz je wesprzeć i to w naprawdę bardzo prosty sposób. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na adopcję lub wolontariat, wystarczy, że kupisz karmę dla swojego pupila. To nie żart! Taką akcję zorganizował sklep zoologiczny Hubun - zamawiaj online i pomagaj polskim schroniskom!

Pomaganie przez kupowanie karmy — jak to działa?

Wiele osób chciałoby pomagać zwierzakom w schroniskach. Często jednak takie wsparcie wymaga poświęcenia sporych zasobów czasowych. W codziennym życiu, gdy na głowie mamy masę obowiązków, pracę, a do tego chcemy cieszyć się też chwilami spędzanymi z rodziną, jest to niestety dość trudne. Nawet kupowanie karmy, czy też przekazywanie innych potrzebnych artykułów schroniskom może być kłopotliwe, bo przecież nie w każdym mieście jest takie miejsce. 

Właśnie dlatego rozwiązanie, które proponuje sklep zoologiczny online Hubun, jest tak świetne. W tym przypadku wystarczy bowiem złożyć zamówienie online, by realnie pomóc bezpańskim zwierzakom. Mówiąc dokładniej, za każde wydane przez nas w tym sklepie 150 zł, Hubun przekazuje aż 0,5 kg karmy porzuconym zwierzętom. Po uzbieraniu 1000 kg karmy zostaje ona przekazana jednemu z wybranych polskich schronisk. 

Dlaczego warto pomagać schroniskom? 

Dużo mówi się o tym, aby pomagać schroniskom. Czy tak samo, jak wiele osób, zastanawiasz się, dlaczego tak właściwie jest? Niestety, azyle dla zwierząt nie posiadają przeważnie stałego źródła finansowania. Utrzymują się z wpływów, jakie otrzymują od darczyńców, czyli osób takich jak Ty. Takie miejsca działają całkowicie bezinteresownie, w celu zapewnienia opieki zwierzakom, które nie miały szczęścia w życiu. Dlatego też każda pomoc jest tu na wagę złota. Dzięki niej schroniska mogą sprawnie działać i ratować takie czworonogi. Nie zastanawiaj się więc i wybierz Hubun - zamawiaj online i pomagaj polskim schroniskom!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%