Zamknij
REKLAMA

Toalety przenośne na budowę - gdzie wynająć?

11:39, 19.02.2021 | materiały partnera

Toalety przenośne na budowę są bardzo popularnym rozwiązaniem. Dzięki nim można stworzyć higieniczne zaplecze sanitarne tam, gdzie go nie ma. Łatwe użytkowanie i opróżnianie sprawia, że toalety przenośne na budowę cieszą się popularnością także na wydarzeniach i eventach zewnętrznych. Jak wypożyczyć toaletę przenośną - podpowiadamy poniżej.

Rodzaje toalet przenośnych na wynajem

O czym pamiętać przy wynajmowaniu toalety przenośnej.

Jak przygotować toaletę przy zakończeniu wynajmu?

Rodzaje toalet przenośnych na wynajem

W obecnych czasach wynajem toalet przenośnych oferuje wiele różnych rodzajów tego sprzętu. Jedne z popularniejszych modeli niczym nie odbiegają wyglądem od zwykłych łazienek. Najchętniej wypożyczana jest toaleta przenośna z umywalką. W jej wyposażenie wchodzi toaleta, umywalka, podajnik na papier oraz podajnik na mydło. Toaleta może byc wyposażona w ustęp lub w bidet, albo w oba urządzenia - wszystko zależy od jej rodzaju i wielkości. Każda toaleta przenośna na wynajem jest też od środka zamykana. Wiele modeli jest wyposażonych w wewnętrzne światło lub posiada specjalny lufcik, który sprawia, że w środku nie jest ciemno. 

Wypożyczalnia toalet przenośnych dostarcza sprzęt w wybrane miejsce. Dlatego nie jest problemem wynajem toalety na budowę nawet w miejscu, które jest położone bardzo daleko. 

O czym pamiętać przy wynajmowaniu toalety przenośnej.

Decydując się na toalety przenośne na budowę należy pamiętać o kilku rzeczach. Ważny będzie czas na jaki przewidziany jest wynajem toalet przenośnych oraz możliwość ewentualnego przedłużenia wynajęcia. Dobrze jest dostosować ilość sanitariatów do liczby osób, które będą z nich korzystały. Powinno się także skontrolować czy firma, która oferuje przenośne toalety na wynajem zapewnia także ich serwis. Można się spotkać z serwisem raz na dwa tygodnie przy przeznaczeniu toalety na czterech użytkowników.

Serwis, któremu poddawane są toalety polega na opróżnieniu i umyciu toalet oraz napełnieniu zbiorników na wodę i uzupełnieniu mydła i papieru. Wynajem toalet przenośnych z taką opcją jest bardzo korzystny.

Jak przygotować toaletę przy zakończeniu wynajmu?

Toalety przenośne na wynajem można wynająć zarówno krótkoterminowo,  jak i na dłuższy czas. Wiele kontraktów można przedłużyć. Wszystko zależy od kontraktu. Przed zakończeniem umowy należy zadzwonić do firmy. I tyle. Wypożyczenie toalety przenośnej jest bardzo łatwe, serwis przyjeżdża i opróżnia toaletę, a następnie ją zabiera. Należy potwierdzić odbiór toalety podpisem i zachować kopię dokumentu. 

TLC RENTAL Sp. z o.o.
Rodzinna 38A
05-806 Sokołów
mazowieckie
Pruszkowski

Email: [email protected]
Tel.: +48 734 140 140


Sprawdź szczegóły na

https://www.tlcrental.pl/toalety-przenosne/

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%