Zamknij
REKLAMA

Pakiet dla urody

09:14, 23.11.2020 | materiały partnera

Nasze babcie, aby pięknie wyglądać, musiały poświęcić wiele czasu. Na szczęście w miarę postępu technicznego dziś możemy ułatwić swoje życie i zadbać o urodzę w sposób efektywny i skuteczny. Która z nas nie marzy o gładkich nogach, bez konieczności częstego sięgania po maszynkę do golenia lub depilator? Która z nas nie chce uzyskać ponętnego spojrzenia bez nakładania olbrzymich ilości tuszu do rzęs? To pytania retoryczne, ponieważ każda z nas pragnie wyglądać możliwie jak najlepiej i jednocześnie nie spędzać każdego dnia wielu godzin przed lustrem. Na szczęście teraz, dzięki zabiegom kosmetycznym oraz medycynie estetycznej możemy osiągnąć swój ideał piękna i nie martwić się, że efekt będzie ulotny. Jakie zabiegi sprawdzają się najlepiej?

Depilacja laserowa

Moda na depilację laserową pojawiła się już kilka lat temu i do dziś ten zabieg jest hitem. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ dzięki temu możemy uzyskać piękne, gładkie ciało, bez konieczności sięgania po maszynkę do golenia, czy też depilator. Jest to idealny sposób, aby zaoszczędzić czas i jednocześnie uniknąć wielu dolegliwości, związanych z częstą depilacją. Depilacja laserowa to metoda, pozwalająca trwale usuwać włoski z partii, które są naświetlane. Polega na podawaniu impulsów świetlnych (laserowych) na skórę. Dzięki temu cebulki włosów stopniowo ulegają osłabieniu, aby z czasem zupełnie zaniknąć. Co ważne, depilacja laserowa jest zabiegiem bezpiecznym. W celu wyeliminowania ryzyka reakcji niepożądanych, przed pierwszym zabiegiem kontrolnie "uderza" się światłem w wybrane miejsce, a następnie należy trochę odczekać. W zdecydowanej większości przypadków nie pojawia się żadna reakcja niepożądana, a zabieg depilacji laserowej można przeprowadzać bezpiecznie. Aby zabieg był skuteczny, należy stosować się do harmonogramu, ustalonego przez specjalistę. Po pierwsze, początkowo zabieg trzeba ponawiać stosunkowo często - aż do momentu, gdy efekty będą zadowalające. Zwykle oznacza to od kilku do kilkunastu sesji, w zależności od tego, jak ciemne mamy włosy i jak mocne są nasze cebulki. Następnie, gdy włoski są już niemalże niewidoczne i odrastają bardzo wolno, zabieg należy ponawiać co kilka miesięcy, aby utrzymać efekt. Dzięki temu zyskujemy piękne, gładkie ciało, bez konieczności częstego ponawiania zabiegów. Co więcej, obce są nam jakiekolwiek dolegliwości, które wcześniej kojarzyły nam się z depilacją. Po pierwsze, depilacja laserowa nie wiąże się dla nas z żadnym bólem - w przeciwieństwie do klasycznych depilatorów, depilator laserowy nie pozostawia podrażnień na skórze, a sama depilacja jest bezbolesna. Po drogie, znika problem wrastających włosków, które są utrapieniem wszystkich osób, które decydują się na korzystanie z maszynki podczas depilacji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które cenią sobie urodę oraz komfort. Depilacji laserowej można poddać praktycznie każdy obszar naszego ciała. Od nóg, przez ręce, aż po okolice bikini. Możemy również zdecydować się na depilację laserową twarzy - wtedy zniknie problem włosków, które czasem pojawiają się niepożądane w określonych miejscach. Depilację laserową, pod czujnym okiem specjalisty, który dostosuje moc zabiegu, możemy przeprowadzić na praktycznie każdym kawałku naszego ciała, bez obaw, że pojawią się skutki uboczne.

Lifting rzęs

Kolejnym zabiegiem, który pozwoli nam na uzyskanie fenomenalnego efektu, bez konieczności spędzania wielu godzin prze lustrem, jest lifting rzęs. Czym jednak jest ten zabieg? Przede wszystkim szansą na uzyskanie kuszącego spojrzenia bez konieczności nakładania dużej ilości tuszu do rzęs. Jest to zabieg, dzięki któremu nasze rzęsy stają się dłuższe, grubsze oraz podkręcone, niczym po użyciu zalotki. Jego rezultaty są widoczne praktycznie od razu i utrzymują się naprawdę dużo. Większość kobiet, która zdecyduje się na lifting rzęs, może na długo zrezygnować z tuszu do rzęs. Rzęsy są wyraźnie grubsze i dłuższe oraz pięknie odkręcone, a efekt jest bardzo naturalny - w przeciwieństwie do użycia tuszu do rzęs, nie ma ryzyka, że rzęsy się skleją, albo że pojawią się grudki. Rozwiązanie to pozwala na podkreślenie naturalnego piękna naszego oka i nie wiąże się z praktycznie żadnym ryzykiem - rzęsy dobrze się prezentują i nie są w żaden sposób osłabione. Zabieg ten idealnie sprawdzi się w przypadku kobiet, które chcą w sposób prosty i szybki osiągnąć wspaniały efekt. Co więcej, lifting rzęs ma status nieinwazyjnej metody poprawy naszego wyglądu. Jest to doskonała alternatywa do zabiegu zagęszczania rzęs, który może nasze naturalne rzęsy osłabić. Lifting jest w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zabieg liftingu rzęs jest wbrew pozorom bardzo prosty, a wykwalifikowana kosmetyczka może sprawić, że jego efekt pozostanie z nami naprawdę na długo. Magia tego zabiegu polega na tym, że na rzęsy nanoszony jest specjalny preparat, dzięki któremu można osiągnąć preferowany kształt. Na górną powiekę zwykle kładzie się wałeczek, wykonany z silikonu, na który "nakręca się" rzęsy. Następnie kolejnym preparatem efekt jest utrwalany. Dzięki zastosowaniu preparatów najlepszej jakości, zabieg jest nie tylko skuteczny i bezpieczny, ale przynosi nam określone inne korzyści. Dzięki odpowiednim składnikom, zawartym w profesjonalnych preparatach, rzęsy są dodatkowo odżywania - można to porównać do odżywki, którą nanosimy na włosy, która ma za zadanie nadać im połysk i poprawić ich kondycję. Odpowiednie preparaty, wykorzystywane podczas zabiegu liftingu rzęs, dają nam właśnie takie efekty, dzięki czemu rzęsy nie tylko doskonale się prezentują, ale są również odpowiednio odżywione i wzmocnione. Zabieg ma naprawdę wiele zalet i jest najbardziej polecanym rozwiązaniem, wśród innych, popularnych metod zagęszczania rzęs. Lifting jest dostępny w różnych wersjach - od tej najbardziej podstawowej, aż po zabieg z zastosowaniem keratyny, dzięki któremu nasze rzęsy zyskają nowe życie. Niezależnie od wersji, na zabieg można decydować się ze spokojem - jest to jeden z najbardziej skutecznych i bezpiecznych działań, mających na celu poprawę naszej urody.

Endermologia LPG

Kolejnym zabiegiem, który pozwoli nam wyzwolić nasze naturalne piękno, poprawić niektóre rzeczy i w ogólnym rozrachunku zaoszczędzić sporo czasu jest endermologia LPG. Czym jest? To nowoczesna metoda masażu, która pozwala nam szybko i skutecznie pozbyć się tłuszczu w określonych partiach ciała. Wskazuje się, że jest to jedna z najbardziej skutecznych metod formowania naszej sylwetki, która jest jednocześnie metodą nieinwazyjną. Potrafi przynieść wspaniałe efekty. Co więcej, jest to doskonała alternatywa dla osób, które nie potrafią osiągnąć zamierzonych efektów przy zastosowaniu klasycznych metod, czyli diety i ćwiczeń. Każda osoba, która chociaż raz zmagała się z problemem nadwagi rozumie, jak dużym problemem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej w określonych miejscach. Wskazuje się, że u kobiet, jednym z miejsc, gdzie najtrudniej pozbyć się tkanki tłuszczowej, są uda. Dzięki endermologii LPG problem znika. Na czym polega zabieg? Masaż, który ma na celu robicie naszych komórek tłuszczowych to działanie polegające na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe. Te, poddane temu zabiegowi, intensywnie uwalniają tłuszcz, który następnie jest wydalany z organizmu. Kto może skorzystać z zabiegu endermologii LPG? Praktycznie każda osoba, która chce poprawić swoją sylwetkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z cellulitem. Co więcej, zabieg ten pozwala się pozbyć również innych problemów, takich jak: rozstępy, blizny, czy zwłóknienia. Sam masaż doskonale wspomaga ukrwienie skóry, można więc stwierdzić, że ma właściwości zdrowotne. Sam masaż to nie tylko pozbycie się tłuszczu, ale również wyrównanie gospodarki wodnej w organizmie. Dzięki endermologii LPG można zredukować ilość wody, znajdującej się w naszym organizmie, pozbyć się z niego toksyn, doskonale ujędrnić naszą sylwetkę i poprawić jej wygląd, a także rozluźnić napięte mięśni. Doskonale sprawdza się jako jedyna forma walki z tłuszczem, lub może być doskonałym elementem uzupełniającym zabieg liposukcji. Kiedy możemy się na taki zabieg zdecydować? Praktycznie zawsze, gdy chcemy poprawić wygląd naszej sylwetki. Endermologia jest bezpieczna, jednak przeciwwskazaniem do jej wykonania jest ciąża i czas tuż po niej. Karmienie piersią nie jest przeciwwskazaniem, jednak pierwsze karmienie po masażu może odbyć się najwcześniej po około 6-7 godzinach. Poza tym zabieg można przeprowadzać bezpiecznie. Nawet jeżeli mamy na skórze stany zapalne, pieprzyki, kolczyki, czy guzki, zabieg można przeprowadzić bezpiecznie - zwyczajnie w takiej sytuacji punktowo omija się miejsca tego typu. Endermologia jest rodzajem nowoczesnego masażu, który wykorzystuje podciśnienie, generowane przez urządzenie, połączone z komputerem. Dzięki temu można dostosować moc masażu do potrzeb, do stanu skóry oraz do efektów, jakie chcemy osiągnąć. Co więcej, sam zabieg nie tylko pozwala zwalczyć nadmierną ilość tkanki tłuszczowej, ale również pobudza produkcję kolagenu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA