Zamknij
REKLAMA

Gdzie można kupić doczepiane włosy?

13:48, 03.08.2020 | Materiały partnera

Chcesz przedłużyć włosy doczepami, które sama dostarczysz styliście? Podpowiadamy, gdzie je kupić!

Przedłużanie włosów to kilkugodzinny zabieg, który pozwala spektakularnie odmienić fryzurę — przedłużyć pasma nawet o kilkadziesiąt centrymetrów i w widoczny sposób je zagęścić. W zależności od metody, jakości dopinek, renomy stylisty i lokalizacji gabinetu, jego koszt wynosi od 1200 zł w górę. Jeśli zależy Ci na tym, aby zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, rozważ przedłużanie włosów własnymi dopinkami.

 

Przedłużanie własnymi dopinkami a koszt zabiegu

Na całkowitą cenę przedłużania i zagęszczania włosów składa się koszt dopinek oraz koszt pracy stylisty. Często okazuje się, że dostarczenie fryzjerowi kupionych samodzielnie doczepów może obniżyć koszty nawet o połowę! Sprawdźmy, ile w praktyce trzeba zapłacić za doczepiane włosy.

 

Ile kosztują doczepiane włosy?

Ceny doczepianych włosów zależą od ich jakości, długości, gramatury i miejsca zakupu.

Aby zobrazować je w praktyce, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim sklep internetowy Besthair oferujący doczepy, kosmetyki oraz akcesoria do przedłużania włosów.

 

Metoda keratynowa

Chcesz przedłużyć włosy popularną metodą keratynową? Za 20 pasm naturalnych włosów słowiańskich o długości 40 cm i wadze 0,4 g zapłacisz 26 zł. Zestaw grubszych i dłuższych (0,8 g, 50 cm) będzie kosztował Cię 44 zł. Jeśli do zabiegu fryzjer użyje 160 pasm, zapłacisz za nie więcej niż 352 zł.

 

Metoda na ringi

Masz cienkie, delikatne włosy i chcesz przedłużyć pasma na ringi? Koszt jednego doczepu w Besthair waha się od 1,20 zł (długość - 40 cm, waga - 0,4 g) do 2,60 zł (długość - 60 cm, waga - 0,8 g). W przypadku 160 pasm, które z powodzenia wystarczą do przedłużania i zagęszczenia większości fryzur, cena dopinek wyniesie 416 zł.

 

Metoda kanapkowa

Chcesz przedłużyć włosy najmniej inwazyjną na rynku metodą kanapkową (tape on)? Za 1 kanapkę zapłacisz od 19 zł (długość 40 cm, 50 g) do 32 zł (60 cm długości i 80 g). W zależności od długości, grubości i struktury Twoich włosów, koszt kanapek wyniesie od 228 do 576 zł.

 

Ważne: nie każdy stylista zgodzi się na to, aby przedłużyć włosy doczepami kupionymi przez klientkę. Pamiętaj jednak, że taka postawa nie jest wyrazem złej woli czy złośliwości. Nie wszystkie dostępne na rynku dopinki wyróżnia wysoka jakość. Wielu fryzjerów zwyczajnie boi się korzystać z tych z niepewnego, nieznanego źródła. Także dlatego niezwykle ważne jest, by kupić doczepy w sprawdzonym miejscu.

 

Gdzie kupić dopinki?

Jeśli chcesz mieć pewność, że jakość doczepów jest identyczna z tą, zadeklarowaną przez producenta, rób zakupy wyłącznie w sprawdzonych sklepach internetowych. Jednym z nich jest wspomniany wcześniej Besthair. Zakupy w Besthair to gwarancja starannie wyselekcjonowanych produktów, atrakcyjnych cen i świetnego serwisu.

Źródło: https://besthair.pl/

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA