Zamknij
REKLAMA

3 powody, dla których warto zainwestować w system TETA AIR

11:42, 30.07.2020 | Materiały partnera

Zarządzanie przedsiębiorstwem to wielowątkowa i bardzo złożona operacja. Aby procesy wewnętrzne przebiegały płynnie i bez zastrzeżeń, należy zapewnić pracownikom odpowiednie narzędzia oraz zadbać o właściwą komunikację. System TETA AIR łączy oba powyższe aspekty, tworząc nowoczesne i wydajne środowisko pracy w chmurze. Dlaczego warto postawić na ten typ oprogramowania?

1. System TETA funkcjonuje w modelu SaaS

Tworzone współcześnie oprogramowanie jest dystrybuowane w dwóch podstawowych modelach: On-Premise oraz Software as a Service.

Pierwszy z nich to „tradycyjny” model dystrybucyjny, jaki jeszcze do niedawna niepodzielnie rządził rynkiem IT – nabywca uiszczał jednorazową opłatę i pozyskiwał prawo do korzystania z programu. Warto mieć jednak na uwadze, że opłata licencyjna nie jest jedynym wydatkiem w obrębie firmowego ekosystemu. Aby oprogramowanie On-Premise działało prawidłowo, należy posiadać odpowiednią (i nierzadko kosztowną) infrastrukturę informatyczną, taką jak serwery, narzędzia do kopii zapasowych czy mocne komputery.

Model SaaS z powodzeniem stosują informatyczni giganci, tacy jak Microsoft czy Google. System ten opiera się o mechanizm subskrypcji – klient uiszcza stałą miesięczną opłatę, a wszelkie wydatki, związane z bieżącym serwisem, konserwacją czy kopiami zapasowymi, spoczywają po stronie dostawcy usługi. Wszystkie koszty, związane z funkcjonowaniem systemu kadrowo-płacowego mieszczą się w jednej przewidywalnej kwocie. Usługodawca dba również o zachowanie standardów bezpieczeństwa i jakość wykorzystywanego sprzętu.

2. System TETA jest gotowy do działania tu po wdrożeniu

Aplikacje działające w chmurze cechują się również zauważalnie krótszym czasem aktywacji. W przeciwieństwie do systemów instalowanych „lokalnie”, programy w modelu SaaS nie potrzebują okresu przejściowego, związanego z dostosowaniem obecnej infrastruktury IT. W momencie, w którym usługodawca przydzieli klientom stosowne dostępy, natychmiast zyska on pełny dostęp do zapewnianych przez system TETA usług.

3. Zawsze aktualny i dostosowany do wymogów polskiego prawa

Analizując różnice pomiędzy oprogramowaniem w modelu On-Premise oraz Software as a Service, warto podkreślić odmienne podejście do kwestii aktualizacji. Wszyscy użytkownicy systemów SaaS korzystają zawsze z najnowszej wersji programu. Uaktualnienia systemów typu On-Premise są ściśle związane z polityką dostawcy usługi – jeśli zapewnia on poprawki wyłącznie w zakresie bezpieczeństwa, nie będzie można liczyć na nowe funkcjonalności.

Źródło: TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

Działający w modeli SaaS system TETA zapewnia nie tylko niezbędne aktualizacje bezpieczeństwa, lecz również zgodność z wymogami polskiego prawa. Cecha ta jest sporym atutem w licznych procesach kadrowo-płacowych i pozwala uniknąć wielu kłopotów, związanych ze zmieniającymi się ustawami i dekretami.

System TETA – nowoczesne rozwiązanie dla Twojego biznesu

System TETA autorstwa grupy Unit4 Polska to kompleksowe oprogramowanie kadrowo-płacowe, które wydatnie wspiera działania specjalistów HR & Payroll. Już dziś zainwestuj w przyszłość swojej firmy i postaw na system TETA, który pomoże Ci wiele procesów wewnętrznych.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców  Śląskich  7a, 53-332 Wrocław 

lub na naszej stronie: www.Teta-Air.pl

 

 

Źródło: TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA