Zamknij
REKLAMA

Klimatyzator kasetonowy - zastosowanie w budynkach biurowych

00:00, 23.11.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Klimatyzatory kasetonowe są bardzo chętnie użytkowane w wielu budynkach biurowych. Pozwalają na zdecydowanie swobodniejsze wykonywanie codziennych obowiązków służbowych, bez obaw o swój komfort pracy. Zapewniają w pomieszczeniach optymalną temperaturę, niezależnie od panującej obecnie pory roku. To sprawdzone rozwiązanie zarówno do małych, jak i dużo większych przestrzeni biurowych. Klimatyzatory kasetonowe dostępne są w wersji Super Slim oraz Kompakt. Obie te propozycje nadadzą się do biur, dzięki czemu pracodawcy zadbają o komfort własnych pracowników.

Klimatyzatory kasetonowe - dlaczego warto w nie inwestować?

Klimatyzatory tego typu składają się z dwóch jednostek: wewnętrznej oraz zewnętrznej. Skomplikowana budowa w niczym im jednak nie przeszkadza, ponieważ doskonale wykorzystują swoje właściwości, w każdym możliwym pomieszczeniu biurowym. Wewnętrzna jednostka skonstruowana jest w taki sposób, aby była idealnie dopasowana do stelażu znajdującego się na podwieszanym suficie. W ten sposób montaż klimatyzatora kasetonowego nie sprawia nikomu większych trudności.

Atutem klimatyzatorów kasetonowych jest ich budowa, ponieważ w biurach są prawie niewidoczne, a więc nie zwracają na siebie uwagi ludzi, którzy do takich biur przychodzą. Działają po cichu, utrzymują idealną temperaturę powietrza i poziom nawilżenia. Ich najważniejszą funkcją jest chłodzenie pomieszczeń biurowych, w których się znajdą. Z tego zadania wywiązują się znakomicie, dlatego jeśli nadejdzie pora letnia, pracodawcy powinni pomyśleć o zainwestowaniu w tego typu urządzenia. Najlepszym wyborem w tym przypadku będzie tzw. klimatyzator czterokierunkowy, który rozprowadza powietrze po całym pomieszczeniu, w sposób równomierny. Tym samym w każdym jego zakątku będzie panowała taka sama temperatura.

Klimatyzatory kasetonowe - przyjemna praca we własnym biurze

Klimatyzatory kasetonowe odpowiadają nie tylko za schłodzenie powietrza, ale również za jego grzanie. W związku z tym można je bezproblemowo użytkować praktycznie przez cały rok. Są w pełni uniwersalne i zaspokajają potrzeby użytkowników. Powietrze wychodzące z takiego klimatyzatora będzie:

  • czyste,
  • nawilżone,
  • pozbawione kurzu oraz zanieczyszczeń,
  • pozbawione bakterii oraz drobnoustrojów.

Nic dziwnego, że klimatyzator kasetonowy znajduje coraz większe uznanie w przestrzeni biurowej. Dzięki niemu lepiej się pracuje, dba się o swoje zdrowie, ale też samopoczucie. Posiadanie takiego urządzenia w biurze sprzyja poprawie koncentracji wśród pracowników, dzięki czemu będą mogli pracować na zdecydowanie wyższych obrotach niż do tej pory. Klimatyzatory sterowane są przy pomocy specjalnych pilotów, dlatego raczej nikt nie będzie miał z tym większych problemów. Zainteresowani mają do dyspozycji wiele różnych funkcji, które można znaleźć oczywiście na dołączonym pilocie. Warto najpierw zaznajomić się z jego funkcjonalnością, a dopiero potem przystąpić do procesu obsługi klimatyzatora. To urządzenie, które charakteryzuje się wytrzymałością oraz bardzo długą żywotnością. 

REKLAMA
(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone