Zamknij
REKLAMA

Zakłady bukmacherskie - jak podejść do tematu?

12:18, 29.10.2019 | artykuł sponsorowany

Nie ma wątpliwości co do tego, że zakłady bukmacherskie cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że spora część obstawiających osób gra jednak okazyjnie, nie skupiając się na analizowaniu typów a wyłącznie swoich przeczuciach. Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie, obstawianie meczy i innych wydarzeń i podchodzisz do tego tematu na poważnie - nie stawiaj na głos serca, lecz na rozsądek. Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz to zrobić? Koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem.

Analiza spotkania kluczem do sukcesu

Kiedy znajdziesz już interesujący Cię zakład, koniecznie sprawdź jego szczegóły. Przeanalizuj tabelę wyników, zobacz na których pozycjach plasują się dane zespoły. Warto zbadać także, w jakim mieście rozgrywane będzie widowisko oraz która z drużyn jest gospodarzem. Powszechną sytuacją jest ta, w której drużyna występująca przed własną publicznością - gra skuteczniej.

Obstawiaj wyłącznie dyscypliny, które Cię interesują

To chyba oczywiste, że jeśli nie interesujesz się daną dyscypliną sportową, nie oglądasz spotkań i nie śledzisz wyników - ciężej będzie Ci przewidzieć potencjalnego zwycięzcę. Przeglądając zakłady jakie oferują bukmacherzy, warto wybierać wyłącznie takie które dotyczą rozgrywek leżących w kręgu Twoich zainteresowań.

 Sprawdź jakIej formy można się spodziewać  

Analizując poszczególne drużyny lub uczestników danego spotkania, opłaca się poznać ich aktualną formę. Doskonałą wskazówką będą tutaj ostatnie mecze lub rozgrywki, w których mieli okazję wziąć oni udział. Sprawdź wyniki, zapoznaj się ze szczegółami oraz przebiegiem wcześniejszych spotkań - ta wiedza, może okazać się niezwykle wartościowa. Dobrą praktyką jest również branie pod lupę powtórek i skrótów rozegranych meczów.

 Określ taktykę uczestników spotkania

Dogłębna analiza drużyn pozwoli Ci także określić jaką grają one taktyką. Nie ma wątpliwości co do tego, że konkretne składy mają swoje stałe zagrania, ustawienia oraz techniki. Konfrontując ze sobą podejścia dwóch składów, o wiele łatwiej będzie Ci przewidzieć zwycięzcę.

Zwróć uwagę na kontuzję zawodników

Jeśli chcesz dobrze przygotować się na sportowe spotkanie i mieć pewność, że pieniądze wydane na zakład nie pójdą w błoto, to koniecznie sprawdź przed każdym obstawieniem doniesienia prasowe, telewizyjne oraz różnego rodzaju raporty, w których mowa jest na temat kontuzji zawodników danej drużyny. Informacje te pozwolą Ci stwierdzić, czy zespół, który przykładowo będzie pozbawiony z powodu kontuzji najlepszego zawodnika jest w stanie wygrać mecz z mocną drużyną. 

Poznaj sędziego danego spotkania

Analiza spotkania nie powinna ograniczać się tylko i wyłącznie do biorących w nim udział drużyn. Sprawdź także, kto według informacji ma sędziować dany mecz. Wiadomo nie od dziś, że jedni sędziowie są bardziej łaskawi od drugich. Aspekt ten jest niezmiernie ważny, zwłaszcza jeśli obstawiasz zakład polegający na wytypowaniu ilości rozdanych kartek.

Zaufaj statystyce

Stawiając zakłady nie bój się korzystać ze wzorów matematycznych. Korzystaj ze statystyk, licz prawdopodobieństwo i opieraj się na nim. Bazując na historycznych wynikach, jesteś w stanie odkryć wiele ciekawych zależności, które być może okażą się dla Ciebie kluczem do sukcesu podczas stawiania zakładu na dane spotkanie.

Obserwuj wahania kursów

Zanim wykupisz zakład, warto przeanalizować jak wyglądają różnice w wysokości kursów u różnych bukmacherów. Spadek kursu na daną drużynę może być sygnałem, że wielu graczy typuje właśnie jej wygraną lub stało się coś co mogło mieć wpływ na zmiany w rozkładzie szans. Porównując oferty bukmacherów, pamiętaj o tym by wybierać tylko i wyłącznie tych którzy działają legalnie!


Warto pamiętać, że udział w grach hazardowych jest dozwolony tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Gry hazardowe wiążą się z ryzykiem utraty środków pieniężnych, a także mogą uzależniać. W przypadku, gdy zauważysz u siebie pierwsze objawy uzależnienia, koniecznie udaj się do specjalisty, który udzieli Ci profesjonalnej pomocy. Jeśli zdecydujesz się na udział w grach hazardowych - graj odpowiedzialnie i pamiętaj, że obstawianie na stronach internetowych firm nie posiadających licencji Ministerstwa Finansów jest zabronione oraz może wiązać się z konsekwencjami prawnymi

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop