Zamknij
REKLAMA

Drugie życie notesu – jak ponownie wykorzystać zapisane kartki?

07:47, 08.10.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Idea Zero Waste na dobre rozgaszcza się w naszym świecie. Ponowne wykorzystywanie szklanych słoików, butelek czy kartonowych elementów nie stwarza wielkich wyzwań dla wyobraźni. Jednak są przedmioty – śmieci – które wydawać by się mogło, że nadają się tylko do wyrzucenia. Czy aby na pewno? Porusz wodze swojej wyobraźni i zastanów się – jak można nadać drugie życie zapisanemu notesowi?

Scrapbooking – wycinaj i klej!

Tworzenie kartek okolicznościowych z powycinanych elementów jest niezłą zabawą. Sklepy papiernicze pękają w szwach od drogich gadżetów, które mają pomóc nam stworzyć niepowtarzalny prezent dla drugiej osoby z okazji urodzin, czy ślubu. Równie atrakcyjne elementy ozdobne, możesz znaleźć również w starym, zapisanym notesie reklamowym używanym do sporządzania podręcznych notatek. Kolorowe szlaczki, daty, a nawet pojedyncze litery wycięte z notatek, pomogą nadać stworzonej przez nas kartce niepowtarzalnego uroku!

Urodzinowa piniata i inne cuda z papierowej masy

Podarte paski papieru, odrobina wody i mąki – całość możesz również zblendować. Uzyskaną papkę, nakładaj na dowolne kształty i zostaw do wyschnięcia. W ten sposób możesz stworzyć popularną piniatę wypełnioną cukierkami, maskę na bal karnawałowy, miseczki do przekąsek… Kiedy masa wyschnie, pomaluj ją na różne kolory!

Tajemnice z Dalekiego Wschodu – origami

Starożytna, japońska sztuka składania papieru może być doskonałym relaksem i odskocznia dla umysłu, po całodziennych stresach i pracy! Jeżeli masz smykałkę do symetrii i porządku, a Twój notes reklamowy nie ma zbyt grubych kartek – spróbuj! W Internecie znajdziesz pełno instrukcji jak krok po kroku składać zwierzątka. Powieszone na ścianie stadko żurawi 3D może być świetną ozdobą!

Impreza w biurze? Stwórz niepowtarzalne dekoracje!

Kolorowa girlanda z niepotrzebnych, starych notatek może być zabawnym akcentem na biurowej integracji. Kup w sklepie papierniczym specjalny dziurkacz i stwórz niepowtarzalne konfetti. Potrzebujesz łańcucha na firmowa choinkę? Zrób go ze starych notatek! Zapisany notes to doskonałe źródło kolorowego papieru. Zapisany ręcznym pismem, z nerwowo rysowanymi podczas rozmów telefonicznych szlaczkami i kolorowymi podkreśleniami, będzie naprawdę oryginalnym surowcem.

Nie masz pomysłu na integracje w pracy? Co powiesz na imprezę Zero Waste, w trakcie której każdy z Was będzie w sposób twórczy rozprawiał się ze starymi notatkami? Pamiętaj tylko o jednym – żeby w szale twórczych uniesień nie zniszczyć przypadkiem czegoś naprawdę ważnego!

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

iqos marlboroiqos marlboro

0 0

puro veya havana purosu dusunceniz nasil olurdu?
puro hangisinin tadi daha oksurtucu?
en pahali heets hangisi?. Hangi marka iqos marlboro heets satin almaliyim?.
ankarada hangi magazadan siparis etsem? tavsiyelerinizi rica ediyorum
aykos istekleriniz ucuz iqos adli web sitemizden saat 4e
kadar ayni gun, 4 sonrasi icin ertesi gun olacak sekilde yapilir
elektronik sigaralardan daha az saglik problemlerine nedendaha az kansorejen oldugu seklinde
yorumlar yapilan kent glo urunlerimiz kibristan saglanmaktadir https://ucuzheets.pro 16:36, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone