Zamknij
REKLAMA

Namioty gastronomiczne - komfortowe miejsce dla klientów oraz dodatkowa forma reklamy

13:05, 05.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Wiele imprez odbywających się w plenerze wymaga zastosowania odpowiedniej ochrony uczestników przed zalaniem deszczówką, nasłonecznieniem i podmuchami wiatru. Dla organizatorów jest to nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, jeśli podczas eventu pojawia się wiele firm oferujących swoje usługi gastronomiczne. Jeśli zatem jesteś jedną z osób, która zajmuje się przygotowaniami, dobrze trafiłeś. Inventini na pewno ci we wszystkim pomoże.

Namioty gastronomiczne - gdzie są przydatne?

Namioty reklamowe, dopasowane tematyką i kolorystyką do wymagań szeroko pojętej gastronomii, sprawdzają się w wielu miejscach. Myśląc o nich, w pierwszej kolejności widzimy, jak rozkładane są podczas degustacji i prezentacji różnorodnych kuchni regionalnych lub świata. Sprawdzają się tam doskonale, gdyż każdy, kto prezentuje swoje posiłki, chce także, aby były kojarzone z nazwą i logo jego marki. Namioty reklamowe na to właśnie pozwalają, gdyż odpowiednie nadruki na dachu i ścianach będą idealnie korespondować z daniami, proponowanymi na stoisku.

Kolejnym punktem, w którym namiot gastronomiczny będzie wręcz konieczny, jest miejsce popularne turystycznie, przy którym na okres wakacji pojawić ma się mała gastronomia. Może to być na przykład ciekawy zabytek, początek lub koniec szlaku, albo po prostu deptak, prowadzący nad morze czy jezioro.

Ostatnie, ale nie najmniej ważne miejsce, w którym sprawdzi się namiot gastronomiczny, to ogródek przy restauracji lub barze. Wszyscy goście, którzy będą chcieli tam spędzić czas podczas posiłku, będą mogli skorzystać z komfortu, jaki oferuje - cienia, odosobnionego zakątka oddzielonego od innych gości i osłony od wiatru czy deszczu. Dodatkowo, rozstawiony tak namiot wyróżni twój bar czy restaurację na tle konkurencji, a będąc atrakcyjnym wizualnie, przyciągnie więcej gości.

Czym powinien charakteryzować się namiot gastronomiczny?

Namiot gastronomiczny to jeden z rodzajów namiotów reklamowych. Umieszczony na nim nadruk z pewnością powinien korespondować z firmą, do której należy, dlatego warto umieścić na nim logo, nazwę, a także zdjęcia najpopularniejszych potraw, które będą serwowane.

Oprócz swoich walorów estetycznych i reklamowych, musi on być w pełni bezpieczny dla wszystkich, którzy się pod nim znajdą. Inventini, pragnąc przyjść ci z pomocą, oferuje namioty z trwałego poliestru, które odporne są na działanie promieni słonecznych, niskie i gorące temperatury, a także wodę. Dzięki temu możesz bez obaw używać ich w każdą pogodę, a nawet przez cały rok!

Również nadruk wykonywany jest w nowoczesnej technologii druku cyfrowego, co zapewnia mu trwałość, niezależnie od tego, na jakie warunki zostanie narażony. Możesz mieć więc pewność, iż namiot będzie służył ci przez długi czas, w tak samo żywych barwach jak na początku.

Popularne namioty stelażowe Inventini wsparte są na konstrukcji z anodowanego aluminium, które jest jednocześnie lekkie i wytrzymałe. Również ono gwarantuje ci, że namiot przez wiele lat będzie ci służył w plenerze. Jeśli planujesz wyjazdy, na przykład na różne imprezy gastronomiczne, także nie musisz się martwić: po złożeniu jest kompaktowy, a jego ponowne rozłożenie zajmuje tylko kilka chwil i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności czy narzędzi.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone