Zamknij
REKLAMA

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając kontener?

08:26, 10.06.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kontenery możemy łatwo przenieść z jednego miejsca do drugiego. Pełnią rozmaite funkcje. Bardzo popularne są modele, w których można zamontować niezbędną armaturę i sprzęt sanitarny. Często wznosi się z nich obiekty usługowe, domy mieszkalne oraz domki działkowe i letniskowe.

Wynajem kontenerów

Obecnie wiele firm oferuje wynajem kontenerów na określony czas. Możesz wynająć dowolną liczbę kontenerów. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie. Profesjonalne firmy gwarantują błyskawiczny transport oraz montaż. Pamiętaj, że modele różnią się wyposażeniem i zastosowaniem. Dlatego zwróć uwagę na to, czego rzeczywiście potrzebujesz.

W ofercie dostępne są kompleksowo wyposażone kontenery sanitarne. Możesz w nich bez problemu wykąpać się lub wziąć prysznic, umyć twarz, włosy i ręce i skorzystać z toalety. Kontener sanitarny powinien być czysty i w 100% sprawny.

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę?

Zanim podpiszesz umowę z firmą,zapytaj o warunki najmu i koszty. Następnie dokładnie sprawdź, w jakim stanie znajduje się kontener. Zobacz, czy jest nowy, czy używany.

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie lub event firmowy, możesz wybrać kontener biurowy. Zwróć wtedy uwagę na to, jak się prezentują w środku i na zewnątrz.

Jakie są zasady wynajmu kontenerów?

Coraz więcej firm prywatnych i przedsiębiorstw decyduje się na wynajem kontenerów biurowych i sanitarnych. Nie zawsze trzeba od razu kupić kontener. W wielu przypadkach wystarczy go wynająć na określony czas. Warto zwrócić uwagę na taką usługę, gdy chcesz zorganizować event lub imprezę masową.

Zanim firma dostarczy nam kontener, musisz z nią podpisać umowę. Dostawca gwarantuje transport kontenera, gdy otrzyma wymaganą kaucję na konto. W umowie znajduje się informacja o tym, ilu i jakich kontenerów potrzebujesz. Wiele firm proponuje modele z częściowym lub pełnym wyposażeniem. Jeśli nie wiesz, który model dokładnie wybrać, możesz liczyć na pomoc pracownika. Weźmie pod uwagę Twoje potrzeby. Informacje o wyposażeniu muszą się znaleźć w umowie. Kontener możesz wynająć na dowolny okres czasu. Cena i długość wynajmu muszą się znaleźć w umowie. Najczęściej, możesz przedłużyć tę umowę.

 

Obowiązki najemcy i dostawcy

Musisz zadbać o to, aby samochody HDS i inne pojazdy mogły spokojnie i bezpiecznie wjechać na plac budowy lub otwartą przestrzeń. Powinieneś też przygotować odpowiednio grunt pod kontener. W umowie możesz też znaleźć informacje o odsetkach naliczanych za opóźnienia w płatnościach. W przypadku nieterminowej płatności musisz się liczyć ze wcześniejszym odbiorem kontenerów przez dostawcę i wpisem do Krajowego Rejestru Dłużników.

Firma oferująca wynajem kontenerów zwraca również uwagę na to, czy umowę ma podpisać z osobą prywatną, czy firmą. W zależności od tego, czy ma współpracować z klientem indywidualnym, czy firmowym, przygotuje inne dokumenty. Ponadto warunki umowy mogą się różnić.

W ofercie znajdziemy nowoczesne i komfortowe kontenery. Mogą odgrywać rolę pomieszczenia biurowego, mieszkalnego, sanitarnego lub magazynu. Wybór jest szeroki.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone