Zamknij
REKLAMA

Chcesz zasmakować górskich stoków? Pamiętaj o ubezpieczeniu na narty Colonnade!

11:52, 09.05.2019 | materiały partnera

Wybierając się w góry musimy liczyć się z tym, że nawet zwykły spacer może skutkować wieloma przykrymi konsekwencjami. Zauroczeni czarem wyżyn często przeceniamy swoje możliwości, kierując serca ku ścieżkom i terenom, na pokonywanie których nie jesteśmy w żadnym stopniu przygotowani. O ile w przypadku zwykłej przechadzki, nasze zdrowie nie jest w większym stopniu narażone na doprowadzenie do stanu krytycznego, o tyle zjadz stokiem na nartach w sytuacji, gdy nie jesteśmy zawodowcami, może mieć dla nas tragiczne konsekwencje. Z resztą, nawet, gdybyśmy byli nimi, ryzyko występuje zawsze tam, gdzie poziom adrenaliny pobudzającej nas do życia tak bardzo, że czasem stajemy się głusi na krzyki rozsądku. Mając to na względzie, nasz kręgosłup moralny powinien stawiać nas w obliczu zobowiązania do zadbania o swoje bezpieczeństwo na tyle, byśmy nie ucierpieli na tym my, a w konsekwencji nasza rodzina. Nie jest to dużo wyzwanie, bowiem Colonnade - ubezpieczenie na narty to owoc pracy kadry eksperckiej świadomej zagrożeń czychających na nas na stoku. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu wielu specjalistów od ubezpieczeń, mogą Państwo mieć pewność, że są chronieni w każdej sytuacji mogącej wystąpić w wyniku zjazdu na nartach.

Czym powinienem kierować się podczas wyboru ubezpieczenia narciarskiego w Colonnade?

Jest kilka czynników warunkujących wybór odpowiedniego ubezpieczenia dostosowanego do potrzeb naszego wyjazdu. Przede wszystkim odpowiedzieć należy na pytanie, czy będzie on odbywał się na terenie naszego kraju, czy też poza jego granicami. To ważne, ponieważ od tego zależeć będzie z kolei wybór odpowiedniego wariantu gwarantującego odpowiedniej wysokości świadczenia wypłacane w ramach ujętych w umowie sytuacji zachodzących w trakcie obowiązywania ubezpieczenia. Na przykład nie ma potrzeby wnoszenia najdroższej składki w sytuacji, kiedy jedziemy na rodzime stoki. Trzeba jednak liczyć się z tym, że decydując się na tańszy wariant i łamiąc sobie nogę w Szwajcarii, koszty leczenia mogą przerosnąć możliwości wsparcia oferowanego przez ubezpieczalnię w ramach umowy.

Co powinno wchodzić w skład ubezpieczenia na narty?

Przede wszystkim powinniśmy zapewnić sobie ochronę w zakresie kosztów leczenia, transportu medycznego (ten potrafi być wysoki w przypadku gór), następstw nieszczęśliwego wypadku i OC. To najważniejsze elementy bez których ryzyko konieczności opłacenia kosztownych rachunków za szkody powstałe podczas wyjazdu drastycznie wzrasta. Ubezpieczenie na narty Colonnade uwzględnia w swojej ofercie wszystkie te warianty.

Dlaczego powinienen uwierzyć, że ubezpieczenie nart w Colonnade to dobra decyzja?

O tym, że warto powierzyć kwestię swojego zabezpieczenia firmie Colonnade świadczy wiele faktów. Wśród nich wyróżnić możemy wysoce wyspecjalizowaną w dziedzinie ubezpieczeń kadrę pracowniczą, która błyskawicznie zajmuje się usuwaniem szkód i dbaniem o zadowolenie i dobro klienta. Dedykowana nabywcom ubezpieczeń Colonnade infolinia czynna jest całodobowo przez siedem dni w każdym tygodniu roku, dzięki czemu w każdej chwili możemy uzyskać wsparcie w ciężkiej sytuacji. Oprócz tego za wyborem Colonnade przemawia jednogłośnie bardzo atrakcyjna suma świadczeń oferowanych w ramach niektórych wariantów. Suma przeznaczona na pokrycie kosztów leczenia i pakietu assistance sięga nawet do 200 tysięcy euro. Jeżeli ta kwota nie robi na nikim wrazenia, może ponad 850 tysięcy polskich złotych zabrzmi lepiej? Nie wszystko sprowadza się jednak do samych pieniędzy. Nic nie może się wszak równać z uczuciem spełnienia obowiązku wobec swojej rodziny. Patrząc w oczy drugiej połówki i dziecka możemy poczuć dumę na myśl o tym, że zrobiliśmy, co mogliśmy, by w razie nieszczęśliwego wypadku ich życia nie legły w gruzach burzone kosmicznymi rachunkami do opłacenia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone