Zamknij
REKLAMA

Osiedla mieszkalne pod Krakowem. Zielone inwestycje świetnie skomunikowane z miastem

12:09, 15.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Coraz więcej Krakowian decyduje się na zakup domu położonego poza miastem. Daje to możliwość zamieszkania w zdrowszej, zielonej okolicy przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej komunikacji z miastem. Domy na sprzedaż pod Krakowem są chętnie wybierane przez rodziny, które pragną zapewnić swoim dzieciom zdrowy rozwój oraz zaszczepić w nich miłość do natury. Jakie osiedla aktualnie powstają pod Krakowem i co mają do zaoferowania swoim przyszłym mieszkańcom?

Osiedle Zielony Gaik w północnej części Krakowa

Osiedle Zielony Gaik to inwestycja realizowana przez znanego i cenionego małopolskiego dewelopera, firmę Invest House. Położone w północnej części Krakowa gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd do wszystkich rejonów miasta, a jego otoczenie terenami zielonymi komfortowy wypoczynek oraz bliskość przyrody. Na terenie osiedla powstaje zaledwie 7 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, co czyni z inwestycji doskonały wybór dla osób pragnących zamieszkać na małym, kameralnym osiedlu położonym daleko od wielkomiejskiego zgiełku.

Domy znajdują się na dużych, przestronnych działkach oraz zrealizowane są przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Na uwagę zasługuje wysoka energooszczędność oraz ogrzewanie podłogowe dostępne w każdym z domów. Na działkach wykonane są nasadzenia, a przyszli mieszkańcy otrzymają także w pełni zagospodarowany ogród, który będzie mógł zostać zaaranżowany wedle ich preferencji. Każdy dom posiada własny murowany garaż na 1 auto oraz 2 dodatkowe miejsca parkingowe.

Osiedle Domy nad Wilgą zlokalizowane między Krakowem a Wrząsowicami

Nowe domy na sprzedaż pod Krakowem dostępne są także na starannie zaprojektowanym osiedlu Domy nad Wilgą. Inwestycja położona jest na malowniczej, pełnej zieleni przestrzeni między granicą administracyjną Krakowa a Wrząsowicami, którą okala rzeka Wilga. Taka lokalizacja pozwala cieszyć się jego mieszkańcom bliskością przyrody charakterystyczną dla terenów wiejskich przy zachowaniu doskonałej komunikacji z wielkim miastem.

Domy nad Wilgą to starannie zaprojektowane osiedle, które uwzględnia wszystkie potrzeby jego przyszłych mieszkańców. Do ich dyspozycji oddana zostanie przestronna i estetycznie zrealizowana przestrzeń wspólna, na której znajdzie się plac zabaw dla dzieci, nasadzenia w postaci drzew i krzewów, stylowe oświetlenie ulic oraz brama zabezpieczająca osiedle przed wstępem na jego teren osób z zewnątrz.

Osiedle Nowe ParkEko 2.0 w Niepołomicach

Osiedle Nowe ParkEko 2.0 to kolejne domy na sprzedaż pod Krakowem realizowane przez firmę Invest House. Położone w okolicach Niepołomic zapewnia szybki i komfortowy dojazd do Krakowa – odległość dzielącą osiedle od miasta pokonać można w ok. pół godziny jazdy samochodem. Na osiedlu powstaje 14 domów jednorodzinnych o wysokim standardzie wykończenia. Ogromną zaletą inwestycji jest jej pełne przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Cechą wyróżniającą osiedle na tyle innych inwestycji jest jego odważna i nowoczesna architektura oraz doskonały stosunek jakości wykonania do ceny. Nowe ParkEko 2.0 posiada starannie zagospodarowaną przestrzeń wspólną, na terenie której funkcjonuje prywatne przedszkole, weterynarz, biuro księgowe oraz osiedlowa kawiarnia. Z pozostałymi informacjami na temat tej oraz pozostałych inwestycji realizowanych przez Invest House można zapoznać się na stronie internetowej firmy – Invest-House.pl.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone