Zamknij
REKLAMA

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy on-line?

10:09, 06.02.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Pożyczki za pośrednictwem Internetu nie są tak naprawdę niczym nowym. Od wielu lat była to domena parabanków, które w pełni korzystały z luźnych regulacji oraz całkiem dużej swobody, którą oferowała sieć. Aby zyskać szybki zastrzyk pieniędzy wystarczyło podać swoje dane osobowe i potwierdzić własną tożsamość, a następnie wybrać konto bankowe, na które zostanie wykonany przelew. Rzecz jasna, taka ekspresowa forma nie sprzyjała klarowności umowy, dlatego można było po pewnym czasie zorientować się, że przyjęte przez nas warunki nie były zbyt korzystne. Rozwiązaniem tego problemu było https://www.banksecrets.eu/fi/, które oferowało fachową pomoc, pośrednicząc pomiędzy kredytodawcą a kredytobiorcą.

Udział banków w branży internetowej

W ostatnich latach pojawiły się dodatkowe opcje. Niektóre banki dostrzegły potencjał w udzielaniu mniej formalnych, szybszych kredytów, które wydawały się o wiele bardziej atrakcyjne w krótkim okresie czasu. Jak się okazało, nawet mniejsze kwoty mogą przynosić duże zyski, szczególnie jeśli zachęca się klientów perspektywą uproszczonego procesu uzyskiwania ich.

Bezpieczny kredyt gotówkowy on-line

Decydując się na skorzystanie z usług banku przez Internet, można napotkać się na kilka problemów. Jednym z nich jest brak fizyczności. Udając się do placówki w celu zaciągnięcia kredytu ma się osobisty kontakt z przedstawicielem banku, który na bieżąco objaśnia wszelkie niejasności związane z podpisywaną umową i udziela odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Strony internetowe rzadko pozwalają sobie na taki luksus. Częstym zagrożeniem, które może nas spotkać, gdy wyszukujemy kredyt gotówkowy on-line są fałszywe strony. Tego typu portale imitują witrynę banku, próbując wymusić informacje dotyczące naszego konta. Aby mieć pewność, że nie mamy do czynienia z oszustwem, należy:

Sprawdzić dokładny adres strony w przeglądarce

Wybierać wyłącznie najwyższe pozycje wyniki wyszukiwania

Zwracać uwagę na oprawę graficzną oraz inne, podejrzane szczegóły

Potwierdzić, że dany portal jest zabezpieczony

Odrobina przezorności może oszczędzić nam wielu kłopotów.

Powiązane artykuły:

http://di.com.pl/czy-warto-zaciagac-kredyt-samochodowy-61915

https://www.kociewiak.pl/wiadomosci/s/3763,pozyczka-na-budowe-domu

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%