Zamknij
REKLAMA

Umowa wypożyczenia auta do ślubu

12:33, 28.11.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Podekscytowani zbliżającym się dniem ślubu dopinacie detale na ostatni guzik? Nie zapomnijcie również o samochodzie, który będzie służył Wam pomocą przez większość dnia. Wybierając wymarzony model zadbajcie, aby nie tylko wyglądał efektownie, ale także oferował wysoki komfort jazdy.  Gdy już znajdziecie wymarzone auto pora podpisać umowę. Poniżej znajdziecie kilka porad, które pozwolą Wam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Czy umowa jest potrzebna?

Jak najbardziej! Nie zaniedbujcie jej, a potraktujcie z równą wagą jak umowę dotyczącą wynajmu sali czy zespołu muzycznego na wesele. Dzięki dobrej umowie będziecie zabezpieczeni na każdy wypadek. Warto umieścić w niej dokładny termin i czas zlecenia, istotna jest również cena oraz zapisanie pobranej zaliczki. Dodatkowo zadbajcie o kwestie pośrednie, kto odpowiada za ustrojenie auta i montaż tablic rejestracyjnych. Równie istotny jest zapis dotyczący samochodu zastępczego. Nieoczekiwane okoliczności takie jak awaria w przeddzień lub w dniu ślubu lub stłuczka podczas jazdy mogą zepsuć wasze plany. W takich przypadkach niezbędne będzie użycie samochodu zastępczego, który oszczędzi Wam dodatkowych zmartwień w tym wyjątkowym dniu. Unikajcie "dogadywania się" na słowo honoru, nigdy nie da Wam to pewności, że transakcja dojdzie do skutku. Jeżeli ustalenia spisaliście ze sporym wyprzedzeniem kilka tygodni przed uroczystością potwierdźcie terminu i wszystkie ustalenia, tak aby wszystko było dopracowane.

Logiczna cena, rozsądny czas

Czas wynajmu samochodu na ślub określony jest od miejsc, które ma on odwiedzić. Z wyprzedzeniem zaplanujcie, czy będzie on potrzebny w transporcie pana młodego do domu panny młodej gdzie zazwyczaj odprawiane jest błogosławieństwo rodziców. W celu ograniczenia kosztów możecie zdecydować się jedynie na przejażdżkę między kościołem, a salą weselną. Sprawdźcie jakie są odległości pomiędzy danymi miejscami i uwzględnijcie stan dróg. Pamiętajcie również, że przy wielu ozdobach auto nie będzie mogło się rozpędzić. Zazwyczaj maksymalna prędkość wynosi 50 km, tym samym trasa, którą sami przejeżdżacie szybciej może znacznie się wydłużyć. 

Wszystkim parom młodym polecamy dokonać wyboru sporo przed datą ślubu. Unikniecie tym samym problemów z szukaniem i rezerwacją terminu. Jeśli wciąż szukacie inspiracji, zajrzyjcie na stronę: https://www.maxes-angels.com/. Znajdziecie tam najnowsze modele aut, które w łatwy sposób można wypożyczyć na dzień ślubu. Zapewnijcie sobie komfortową podróż samochodem, który na co dzień jest Waszym marzeniem.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone